Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy mini2 S6500D Android 4.2.2 nie startuje po wgraniu

01 Sty 2015 17:47 1239 3
  • Poziom 2  
    Witam zmieniłem oprogramowanie z 2.3.6 na 4.2.2 i robiłem wszystko wg instrukcji youtube pod tytułem: Android 4.2.2 Samsung galaxy mini 2.. i wszystko szło do momentu pierwszego uruchomienia gdzie doszedł do tego kręcącego jasno niebieskiego kółka z napisem CyanogenMod i tak się kręci już godzinę. Próbowałem resetować przez wyciągniecie baterii i nic dalej to samo.
    Próbowałem od nowa wgrać ale wchodzi mi do pierwszego menu (Volume -, home, power) wgrywam przez program Odin 3.07 nowy soft odłanczam usb od telefonu i nie che mi wejść do tego drbgiego menu (vilume-, volume+, home, power) i tu nic się nie dzieje.
  • Poziom 28  
    Daruj sobie cokolwiek innego niż standardowy system bo nie da się używać. Sam miałem i nie wytrzymałem długo przez sporo niedziałających poprawnie funkcji i znaczną ilość błędów, nawet jak na CyanogenMod.

A jeśli nie możesz uruchomić download mode to wyjmij baterię, włóż ją, przytrzymaj klawisze które są w poradniku i puść włacznik zaraz jak się oświeci i resztę jak pokaże menu recovery. Po kilku próbach powinieneś włączyć bez problemu ;) Chyba każdy na tym telefonie ma z tym przygody.
  • Poziom 2  
    Udało się!!! Po kilku próbach z wyciąganiem baterii całą operację powtórzyłem od nowa i po 10minutach mam 4.2.2 na Galaxy mini 2 i jak na 4 dzień testowania ciągłego wszystko działa ok jedyny mały problem był z TapaTalk który cały czas wywalało i przez to nieco muliło ale wystarczyło go usunąć i dezaktywować go. Teraz jest dobrze prócz tego że nie mam oryginalnej appki aparatu ale to m nie przeszkadza bo tym telem posługuje się moja 4 letnia córa która używa jedynie netu oraz gierek typy Talking Tom i reszty więc z tym radzi sobie bez problemu.
  • Poziom 28  
    Z miesiąc nie będziesz tak zadowolony z tego systemu ;)

Ale jak tam uważasz, przekonasz się sam :P