Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP/X6000 - Mysz HP X6000 - Ciężko działająca rolka - part 2 - nie polecam

ra_dzik 01 Jan 2015 21:25 747 2
    ra_dzik
    Level 7  
    Witajcie,

właśnie natknąłem się na zamknięty wątek dotyczący myszy HP X6000. Ja swoją też kupiłem w Biedornce, miałem nadzieję, że jak renomowany producent, to I wyrób będzie odpowiedniej jakości, ale nic z tego!

Podobnie jak w przypadku innego forumowicza elektrody - rolka od myszy HP X6000 odmówiła posłuszeństwa, na początku zaczęła stawiać opór przy przewijaniu, żeby finalnie zacinać się na maxa.

Pech chciał, że kupowałem mysz z innymi zakupami w Biedronce, a paragon wylądował pewnie w koszu, ale żeby po 3(!!!) miesiącach mysz HP X6000 zawiodła?! Oczywiście, próbowałem dzwonić na infolinię podając numer seryjny myszy I powiedziałem, że zapewne wiedzą jakie partie I numery seryjne do jakiego kanału dystrybucji trafiaj to nawet doliczając 3 miesiące leżakowania w magazynach, to po max 6ciu miesiącach powinni uwzględnić gwarancję bez paragon chyba?!

Oczywiście zostałem zlany I polecono udać mi sie do Stonki celem prośby o kopię paragonu....

Generalnie kolejne doświadczenie z HP negatywne, mysz HP X6000 po 3 miesiącach padaka - nie polecam, nie dajcie się nabrać, bo to dziadostwo brandowane logiem drogiego koncernu.
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Albo jesteś na rauszu po nocy Sylwestrowej albo raczysz żartować.

Sprzętu elektronicznego (nawet wibratora) nie kupuje się w marketach !
    Nie masz dowodu zakupu i chcesz reklamować ? Na jakiej podstawie ? W imię jakiego przepisu dostaniesz kopię paragonu (dowodu zakupu) ? Nie ma na to ani podstawy prawnej ani szans (co innego duplikat faktury).

Doświadczenia z HP negatywne ? Z czyjej winy ? Z Twojego postu wynika, że ewidentnie z Twojej.
    ra_dzik
    Level 7  
    Paragon nie został znaleziony, ale dowód płatności kartą. HP nie interesuje dowód płatności=dowód zakupu, nie interesuje ich numer seryjny, a powinni wiedzieć, jaka partia urządzeń do jakiego dystrybutora (Biedronki w tym przypadku jest sprzedawana) i kiedy jest sprzedawana i w jakim okresie. Biorąc pod uwagę nawet tolerację +/- 6 miesięcy w stosunku do gwarancji 24 miesiące to na spokojnie się łatpię, to nie wykazali minimum dobrej woli.

Jednym słowem to był mój ostatni zakup HP (Hewlett Packard) !!! Szczerze nie polecam, wróciłem ponownie z całą świadomością do Logitecha i nabyłem mysz Logitech G602, po raz kolejny (bo poprzednio miałem ich głośniki z sytemem THX nie żałuję i tylko w brodę sobie pluję, że się zdecydowałem na to dziadostwo HP (Hewlett Packard) - nigdy więcej i forumowiczom szczerze też odradzam.