Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Multiswitch Miton - Nie odbieram sygnału dvb t

02 Sty 2015 08:56 1824 18
  • Poziom 12  
    Mam instalacje multiswitch Miton , antena kierunkowa dvb t , antena sat , konwenter quad w domku jednorodzinnym.sygnal sat odbieram w we wszystkich pomieszczeniach natomiast sygnał dvbt nie.do tv podłączam bezpośrednio przewód z multiswitcha, czy muszę zastosować jakiś separator zsumowanego sygnału z multiswitcha zeby działało dvb t?dodam ze w jednym pokoju mam gniazdo końcowe
    http://albaelektro.eu/pl/p/Schneider-ASFORA-G...a-EPH3600121-biale%2C-EPH3600123-kremowe/3916 I przez nie tez nie odbiera sygnału dvbt. Moze nie ma wbudowanego separatora.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Z tego zrozumiałem że ta antena nie nadaje się do tego multiswitcha ponieważ multiswitch ma zasilanie a antenta nie współpracuje z zasilaniem.Czy ewentualnie mogę do niej podłączyć bezpośrednio z pominięciem multiswitcha 1 tv, bez żadnego zasilacza? Do najblizszego nadajnika mam 15 km.
  • Poziom 12  
    Do wymiany multiswitch na wersję bez zasilania do anteny naziemnej?
  • Poziom 12  
    Wiem, tam kupowałem zestaw.Sprzedawca sam polecił mi tą antenę ):.Od zakupu minęło pół roku, a ja dopiero teraz kupiłem drugi tv i chcę podłączyć dvb t , wcześniej oglądałem tylko sat z nc+ i wiedziałem że będzie problem. Mało tego to multiswitch był już w naprawie bo przerywał.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Dlaczego nie można po prostu użyć Blockera DC?
  • Poziom 16  
    :D i to jest właśnie rzucanie kłód pod nogi amatorom, którzy nie się nie znają i zadają na forum po raz 100etny te same pytania. Ostatnio częsta praktyka na tym forum niestety. No ale cóż.
    Z Ferrari racja, ale skoro już kupione ...
    Tak więc autorze tematu ratuje Cię DC Blocker za jakieś 8 złotych.
  • Specjalista Sieci, Internet
    RomanoMorawiano napisał:
    multiswitch Miton , antena kierunkowa dvb t , antena sat , konwenter quad w domku jednorodzinnym.sygnal sat odbieram w we wszystkich pomieszczeniach natomiast sygnał dvbt nie.do tv podłączam bezpośrednio przewód z multiswitcha

To co, to w pokojach gniazd końcowych nie masz?.
  • Poziom 12  
    Dziekuje Wszystkim za rady, wygrzebałem antenę pokojową dvb t podłączyłem i działają wszystkie programy.
    Co konwertera do oczywiście mam quatro.
    Mam gniazdo końcowe sat +rtv w salonie , w innych pokojach tylko gniazda rtv.
    Na reklamacje raczej juz za późno wiec dokupie rozgałęziacz sygnału dvbt , mam do każdego pokoju doprowadzone po 2 kable 1do tv i 1 do sat.Na multiswitchu zostawie tylko kable do satelity, a do dvbt podłączę jakis rozdzielacz.