Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra, Opel, alarm - znaleziony alarm

02 Sty 2015 14:49 1416 5
  • Poziom 2  
    Witam. Kupiłem Opla Astre F z 2001r, miała mieć autoalarm tylko baterie w pilocie "do wymiany" po kupnie nowych alarm i tak nie działał. Po przejżeniu całego samochodu w schowku znalazłem taki sterownik:
    Astra, Opel, alarm - znaleziony alarm Astra, Opel, alarm - znaleziony alarm Astra, Opel, alarm - znaleziony alarm
    Pod maska znalazłem syrene, niestety przewody zostały odcięte i schowane pod wycieraczką
    Astra, Opel, alarm - znaleziony alarm
    Mam takie pytanie, czy potrzebna jest jeszcze jakaś centralka, jeśli nie to jak podłączyć ten alarm?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Witam. Potrzebna jeszcze centralka. A to co znalazłeś w schowku, to ultradźwiękowy czujnik ruchu, a w zasadzie sam sterownik.
  • Poziom 2  
    A czy istnieje taka możliwość że jest wbudowana w syrene? Ponieważ po otwarciu jest w niej jakaś płytka.
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Nie, płytka w syrenie to tylko generator do głośnika piezoelektrycznego
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Kolego kompletny alarm kosztuję może 100 zł i masz pewność że będzie działał.
  • Poziom 2  
    Na chwile obecną dziękuję za pomoc, poszperać w samochodzie, może znajdę centralke, jeśli nie to zrobię jak sugeruje piotrekwoj1 i kupię nowy razem z zamkiem centralnym.