Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wolne buforowanie - Wolne ładowanie się filmów na youtube i cda

02 Sty 2015 18:41 2997 1
 • Poziom 5  
  Od jakiegoś czasu, bodaj 20 dni (wtedy ostatni raz oglądałem tam film) nagle filmy na cda zaczęły się bardzo wolno buforować. Wcześniej pasek buforowania bardzo szybko się zapełniał. Teraz film trwający 132 minuty buforuję od dwóch godzin, a pasek ledwo wyszedł spod suwaka. Dlaczego tak się dzieje? Skanuję właśnie kompa antywirusem (360 total sec), usunąłem wszystkie śmieci z panelu sterowania. Co jeszcze mogę zrobić, aby buforowanie wróciło do normy?

  Na youtube jest trochę lepiej, ale również film trwający 10 minut muszę pauzować z 6, 7 razy i czekać aż pasek się napełni. Nie ma mowy, by oglądać w rozdzielczości wyższej niż 470, wcześniej spokojnie oglądałem na 720.

  Proszę o pomoc.

  Załączam mój speedtest:
  Link
  Płacę za 2 mb. Mieszkam 50 km od Torunia i to na jego serwerze robiłem test. Na innych w okolichy ping powyżej 200, pobieranie poniżej 1 mb.
 • Poziom 18  
  Jeśli masz dostawcę opartego na wifi. Podłącz komputer po kablu do urządzenia który masz i sprawdź jak wygląda połączenie. Filmy na 2 mb nie mają prawa działać płynnie na takim paśmie..;)