Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PRALKA LUNA NIE WYPOMPOWUJE WODY

NEBAREK 10 Maj 2005 23:49 2115 6
  • #1 10 Maj 2005 23:49
    NEBAREK
    Poziom 2  

MAM PROBLEM Z PRALKĄ LUNA 385, POBIERA WODĘ, GRZEJE, PIERZE ALE JEST PROBLEM GDY MA WYPUŚCIĆ WODĘ, POMPKA NIE ZAŁĄCZA SIĘ. SPRAWDZAŁEM NA OSTRO - Z POMKĄ JEST WSZYTKO OK, DZIAŁA. SPRAWDZIŁEM HYDROSTAT, WYDAJE SIĘ, ŻE TEŻ JEST W PORZĄDKU. ZAUWAŻYŁEM NATOMIAST, ŻE POMPKA ZADZIAŁA JEŻELI WODA W BĘBNIE JEST NA DRUGIM POZIOMIE, ALE WYPOMPUJE TYLKO DO PIERWSZEGO POZIOMU I ZATRZYMUJE SIĘ. CZY COŚ W PROGRAMATORZE, CZY COŚ INNEGO MA WPŁYW NA DZIAŁANIE POMKI, MOŻE HYDROSTAT ??
    Nie używaj we wszystkich postach dużych liter - REGULAMIN.[h]

• #2 10 Maj 2005 23:58
    axxx
    Specjalista AGD

Witam!
    Kolego zdemontuj pompe i wyczysc wszystkie gumowe przewody,ktore dochodza i odchodza od pompy.Na pewno cos wpadlo mogla to byc np.....
    Ponadto masz fartuch do wymiany poniewaz obce elementy dostaj sie do zbiornika nastepnie ida do przewodow gumowych i blokuja pompe.Jezeli nie wymienisz fartucha sytuacja bedzie sie powtarzac non-stop.Jezeli zdecydujesz sie na wymiane fartucha to przyjrzyj sie mu dokladnie zeby go dobrze zalozyc.
    Kosz fartcha 20 PLN,
    Pozdrowko.!!!

• #3 11 Maj 2005 00:47
    NEBAREK
    Poziom 2  

TO DLACZEGO POMPKA CHODZI JAK POŁACZE JA NA OSTRO, BEZPOŚREDNIO POD 220V?????

• #4 11 Maj 2005 00:58
    axxx
    Specjalista AGD

Pompa bedzie chodzic ale zablokowane przewody nnp.skarpeta zawiesi sie w przewodzie miedzy zbiornikiem a pompa i bedzie pozamiatane zrob co napisalem a napewno bedzie ok.
    PS.Przerobione x razy.Luny tak maja.

• #5 11 Maj 2005 01:10
    NEBAREK
    Poziom 2  

SPRAWDZE TO, ALE COŚ NIE JESTEM PRZEKONANY...., JAK ZDEMONTOWAŁEM RURKE OD HYDROSTATU I LEKKO DMUCHAŁEM W NIĄ TO POMPKA CHODZIŁA I WYPOMPOWAŁA WODĘ.

• #6 11 Maj 2005 07:34
    NaprA
    Poziom 13  

Po pierwsze, nie KRZYCZ - czyli nie pisz dużymi literami, bo to nawet się źle czyta.
    Z drugiego do pierwszego poziomu pompa dostaje napięcie bezpośrednio z hydrostatu, a jak woda opadnie poniżej to powinna dostać napięcie przez programator styki 2-2B (skoro programator przeskakuje i są ruchy rewersyjne) i tam szukaj gdzie zgineło napiecie.

• #7 11 Maj 2005 15:31
    PS 663S BIO
    Poziom 31  

kol.NaprA ma rację, powiem więcej, wypompowywanie wody z wysokiego poziomu to ma związek z płukaniem wahadłowym

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME