Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei G630-U20 - Rootowanie i upgrade Androida

02 Sty 2015 22:47 1020 4
  • Poziom 17  
    Pacjent to smartfon Huawei G630-U20. Obecnie na pokładzie ma JellyKinga 4.2.2
    Chciał bym zrotowac owy sprzęt i uzyskac superUsera. Powód? Wywalenie z softu aplikacji mi nie potrzebnych oraz pozbycie się wszystkiego co Google nakazało używac. Przy okazji aktualizacja do najnowszego Androida. Niestety władam kilkoma językami lecz nie angielskim. I tu pies pogrzebany. W Polsce o rootowaniu ani słowa. Przy okazji roota chciał bym wgrac recoveryMenu. Tak dla zasady :-)
    Prosze o jakieś porady. Sprzęt nowo nabyty a szkoda rozwalic 149 euro o ścianę.
    Aha. Cyanogenmody całkowicie odpadają. Tylko JellyKing.
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Jeśli władasz hiszpańskim to tu
    [url=]http://www.htcmania.com/showthread.php?s=b99264a9cd1b0e92fea2ea037cf026f7&t=910165[/url]
    znajdziesz odpowiedź
  • Poziom 17  
    Szwedzki, Rosyjski, Włoski, Niemiecki. Na inne mi MB w głowie zabrakło bo musiałem jeszcze zmieścic matmę, fizę i podobne no ale poczytam. Może coś zrozumiem.

Dodano po 1 [minuty]:

Ale numer. Ta sama zabawa co z WildfireS od HTC. Dzięki. Piwko się należy. Czyli rootowanko z rańca. Pozdro.
  • Poziom 17  
    viaxa, niestety nic. Nie udało się zrotować a po przetłumaczeniu wszystkiego z forum które zapodałeś to wychodzi na to że oni sami nie wiedzą co robią.
  • Poziom 17  
    Już myślałem że mi się udało i nic. Program którego użyłem zniszczył telefon. Prawie zniszczył. Robiąc niby rota zrobił nakładkę na system. W oryginale roota nie miałem a na nakładce tak! Cwaniactwo! Na dodatek wykryłem że gdy SuperUser prosił o dostęp - zawsze wymagał połączenia z netem. Obserwując działanie SuperSU odkryłem że telefon wysyła mi spore Mega Bajty w sieć. Bez internetu SuperSU nie dostawał uprawnień. Krótko mówiąc trafiłem na hakerską przeróbkę. Dobrze że w fonie nic poufnego nie trzymałem. Facebook i reszta są. Nawet nie draśnięte. Szukam dalej sposobu na roota.