Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Came Krono - Regulacja siłowników Kr510

03 Sty 2015 22:43 4524 9
  • Poziom 20  
    Uruchomiłem nowy napęd Came ZF1 i Krono 510 wszystko mi działa prawidłowo ale nie bardzo wiem jak ustawić krańcówki na zamykanie . Jezeli wyłączy krańcówka to nie dociśnie mi do ogranicznika - odboja , i nigdy nie będzie dobrze domknieta . na otwieranie to jasne bo nie ma odbojów i potrzeby aby do czegoś dociskała więc ustawiłem krańcówki tak jak mi pasowało . Czes pracy (zasilanie siłowników ustawiłem ok. +2 s od momentu zatrzymania skrzydła opóźnionego .
    Proszę o info jak powinno sie ustawić zamykanie aby brama była dobrze docisnięta .
  • Poziom 20  
    Instrukcje montażu , na którą się powołujesz mam i zapoznałem się z nią ale niestety nie ma w niej nic w temacie o który pytam . Elektrozamka do bramy nie mam.
    Temat dalej aktualny jak ustawić zamknięcie bramy ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Mareczny napisał:
    Montowałem na 120 x 120 - kąt otwarcia ponad 110 stopni. Przełożenie Came ma tak obliczone , że pracuje w całym zakresie kąta otwierania , bez skoków/ żabek.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś to co napisałem.
    W instrukcji jest napisane że wymiar C max 60 w Came powiedzieli że max C 100 i będzie chodzić. U mnie jest 115 i powiedzieli że nie da rady. O kąt mi nie chodzi bo może być 90 tylko o to czy podejdzie krono standard pod ten wymiar C
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Mam pytanie co do krono longa, mianowicie krańcówki nie mogę ich dopasować. a teraz mam taką przypadłość że na otwieranie: brama nie całkiem otwarta kręciłem z 5 razy i nic to nie dało, otworzyłem całkiem kręciłem i teraz zamyka się a nie chce otworzyć.

Dodano po 23 [minuty]:

I jeszcze z fotkami nie moge dojsc ladu. Dip 8 na on to dziala wszystko poprawnie. Jezeli 8 na off to brame moge tylko zamknac. Przekazniki w fotkach slychac po przecieciu lini. Jak sie brama zamyka to jak przetne fotki nie ma zadnej reakcji