Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prośba czarny ekran na TV 1 i TV2 i części innych... ferdek

11 May 2005 10:21 1149 3
  • Level 11  
    Mam problem jak w/w. wgrałem soft z 5.05.2005 na mojego ferdka 7018 zrobiłem wyszkiwanie kanałów poskładałem sobie w grupy i śmiga wszystko ok poza TV1 i TV2 oraz kilkoma innymi (pojawiają się i znikają :)). Polsat cyfrowy śmiga aż miło i jestem z tego bardzo szczęśliwy ale szkoda mi TV1 i TV2. może jest nowszy sofcik.

klimax
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 39  
    Przypuszczam, że musisz dopisać dodatkowe transpondery i je przeskanować. Nie mam przy sobie tunera ani wykazu programów wiec nie mogę podpowiedzieć. W każdym razie transponder 11158 MHz i 12360 MHz musi być. Mówimy oczywiście o Hotbird.
    TVP1 i TVP2 w zestawie polsatu na transponderze 12322/27500/
  • Level 11  
    mczapski wrote:
    Przypuszczam, że musisz dopisać dodatkowe transpondery i je przeskanować. Nie mam przy sobie tunera ani wykazu programów wiec nie mogę podpowiedzieć. W każdym razie transponder 11158 MHz i 12360 MHz musi być. Mówimy oczywiście o Hotbird.

dziś mam na ferdku 7018 napisy "serwis niedostępny" i na 1/3 pozostałych chyba niedorobiony sofcik wgrałem :)

klimax