Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GT-S5620 - Przeglądarka internetowa

04 Sty 2015 19:21 1170 3
  • Poziom 24  
    Posiadam telefon Samsung GT-S5620 i:

• przy niektórych stronach przy próbie otwarcia jakiegoś linku pojawia się komunikat "Pamięć telefonu jest pełna". Czy można coś z tym zrobić?

• przeglądarka to: Samsung Dolphin Browser v1.5 - jest możliwość aktualizacji ?

• gdy wchodzę w zakładki od góry istnieją taki jak: Telewizja i wideo, Gry, Muzyka itd., jednakże z poziomu telefonu nie sposób ich usunąć. Da się ich jakoś pozbyć?

Dodano po 3 [godziny] 27 [minuty]:

Pobrałem program Samsung Kies. Jednakże instalka na chwile się uruchamia i potem znika i nic się nie dzieje. Próbowałem uruchomić ją w trybie zgodności z Win7 oraz uruchamiałem jako admin ale niestety nic z tego nie wyszło. Dałoby się coś z tym zrobić?
  • Poziom 29  
    1. Wgraj operę mini. To nie jest telefon z górnej półki i może nie radzić sobie z bardziej rozbudowanymi stronami.
    2. Nie, jedynie wgrywając nowe oprogramowanie ale pewnie nie zmieni to wiele.
    3. Wgraj niebrandowany soft (bo obecnie masz najprawdopodobniej oprogramowanie Orange)
    4. Pobierz jeszcze raz bezpośrednio ze strony Samsunga.
  • Poziom 13  
    Ja również polecam Opere Mini korzystam z niej już ok 5 lat na różnych telefonach i jest jak dla mnie najlepszą przeglądarką jak na telefony.
    Jest ona łatwa w obsłudze i bardzo intuicyjna.
    Pozatym pobiera mniej transferu niż inne przeglądarki. Polecam !