Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt Tokyo 110, odtwarzanie losowe

kozey 04 Jan 2015 23:06 3606 4
    kozey
    Level 2  
    Zakupiłem kilka dni temu radioodtwarzacz samochodowy jak w temacie w znanej sieci z tanimi produktami, ze względu na atrakcyjna cene. Mam problem z odtwarzaniem losowym, otóż odbiornik w trybie "random" wybiera sobie dwie piosenki i odtwarza je w kółko, pozostałe opcje typu "repeat" są wyłączone. Dzieje się tak w przypadku odtwarzania plików mp3 z aux, usb, sd. Proszę o pomoc, być może miał ktoś podobny problem z tym radiem bądź innym modelem.
  • Helpful post
    TomaszKowalczyk
    Level 1  
    Cieńki długi drucik i zresetuj radio na włączonym zapłonie.Pozdrawiam.Napisz czy pomogło ?
    kozey
    Level 2  
    dziękuję użytkownikowi TomaszKowalczyk, radio ma tendencje do zaplątywania się wokół kilku piosenek, resetowanie go pomaga na ok. godzinę słychania muzyki, zaprogramowane stacje są gubione.
    miras121
    Level 11  
    Miałem ten sam problem. Skontaktowałem się z serwisem (http://www.blaupunkt.com/pl/serwis-pomoc/audio/serwis-naprawczy/) i wysłałem im sprzęt. Prawdopodobnie zmieniono firmware (chociaż oficjalnie na stronie nie widniej żaden firmware do tego modelu). Problem z zapętlaniem został połowicznie rozwiązany bo czasem potrafi się zapętlić, ale po kilku wciśnięciach przycisku NEXT z pętli wychodzi samoczynnie. Jednocześnie zgłaszałem to, że kiepsko działa funkcja RANDOM, gdyż mam wrażenie, że z 600 utworów słyszę tylko około 100 (niektóre utwory grane są kilkunastokrotnie, podczas gdy pozostałych 500 nie wybiera prawie wcale). Z tym problemem nie zrobiono nic.
    kozey
    Level 2  
    Radio padło po 6 miesiącach