Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak dorobić lustro skanujące do Rave Moon / Light Splash II

11 Maj 2005 12:07 1279 5
  • Poziom 14  
    Witam
    Posiadam Rave Moon / Light Splash II i chciałem dorobić lustro skanujące tylko nie wiem jak bardzo prosze o pomoc w załączniku jest fotka tego światełka.
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    mam te dwa flowery i szczerze mówiąc są do dupy, ładnie świeca ale po jakiś 30 godzinach wyświecenia pzrepaliły sie obydwa flowery to znaczy drugi troszke później po 40h dobzre że były na gwarancji co do lustra skanującego musisz mieć silnik taki jak do obracania dichronicznych lusterek. środku masz płytke z elementami masz tam takie złącze plastikowe do podłaczenia takiego silnika to wszytko
  • Poziom 14  
    a wiesz moze gdzie dostane taki silnik?? U mnie nieraz coś przerywa i sie silnik nie obraca dopiero jak walne w to pudło z piąchy to zaczyna dzialać :D
  • Poziom 13  
    Jak dobrze zrozumiałem chcesz zrobić coś ala skaner to szukaj info na ten temat .Gdzieś na elce widziałem ten temat.Apropo żarówek które się palą po 30godz.Przy kupnie żarówek trzeba patrzyć na żywotność żarówki a nie na cenę.Często jest ona wysoka a jednak bardzo ekonomiczna.Warto czasami zainwestować w istotne rzeczy.Np:1 żarówka 50godz koszt 30zł 2 żarówka 500godz. koszt 80zł.I co wy na to?????
  • Poziom 14  
    Cynek w Tym flowerze jest zarowka na zywotnosc 2000 godzin wiec jak poszly po 30 to jest duze przegiecie i nie mow ze Gretzky oszczedzał na zarowce! :)
  • Poziom 21  
    aha zapomniałem dodac w poprzedniej wypowiedzi ze to nie zarówki sie poprzepalały po 30-40h tylko transform,atory sie poprzepalały odradzam kupowanie tych flowerów