Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy na tym telefonie (GT-S6310N) obejrzę plik wideo o takim formacie (BDRip.XviD

05 Sty 2015 11:42 501 3
  • Poziom 11  
    Nagrywam koledze na karcie microSD film

"Metallica Through The Never (2013) Napisy PL.PLSU BBED.BDRip.XviD-M69.avi

ale nie jestem pewien czy jego telefon obsłuży taki format audio/wideo. Telefon to SAMSUNG GT-S6310N. W specyfikacji tego telefonu są podane takie formaty audio/wideo
    Audio- AAC, AAC+, eAAC+, AMR, OGG, WMA
    Wideo- H.263, H.264, MPEG4 - 24 fps
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

• Poziom 43  
    Telefon jest na Androidzie, więc wystarczy że zainstaluje sobie odpowiedni odtwarzacz, np.MX Player i będzie w stanie odtwarzać prawie wszystko.
  • Poziom 11  
    No właśnie to to ja wiem że wystarczy zainstalować odpowiedniego playera bo system Android potrafi wiele ale właściciel tego telefonu to osoba kompletnie nie kumata w tych sprawach i dlatego chciał bym się dowiedzieć czy ten telefon bez dodatkowych aplikacji otworzy taki plik na fabrycznych ustawieniach.
  • Poziom 11  
    Na innych forach dostałem takie odpowiedzi

"Obsłuży. To nie jest Nokia że z góry określone są formaty plików jakie ona obsługuje. Android - otwarty system."

"XviD używa funkcji H.263 więc powinieneś móc odpalić film na telefonie"

Właśnie takich odpowiedzi oczekiwałem. Oczywiście wiadomo że można wgrać zawsze lepszy player ale mi chodziło czy ten telefon (GT-S6310N) bez dodatkowych aplikacji obsłuży większość formatów audio/wideo. Kiedyś było inaczej bo większość telefonów obsługiwało tylko kilka wybranych formatów a dzisiaj jest odwrotnie bo większość telefonów nie obsługują tylko kilka formatów a z większością dają sobie radę.