Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 1007 - Synchronizacja pilota od innego peugeota 1007

karolwenski 05 Sty 2015 12:17 2337 4
  • #1 05 Sty 2015 12:17
    karolwenski
    Poziom 8  

Witajcie,
    Kupiłem swego czasu Peugeota 1007 z kluczykiem bez pilota (kluczyk dorabiany). Zastanawiam się czy jeśli kupiłbym samego pilota od innego peugeota 1007 to czy jest możliwość zsynchronizowania go z moim autem (procedura jest w instrukcji). Jeśli chodzi o kluczyk to wiem ze nie da się tego zrobić albo jest to bardzo trudne. Pytanie jak wygląda kwestia samego pilota. Czy trzeba go przeprogramować czy wystarczy synchronizacja. Ewentualnie kto może pomóc w WLKP ?

0 4
  • #2 06 Sty 2015 20:40
    karolwenski
    Poziom 8  

Ponawiam pytanie

0
  • #3 10 Lut 2016 17:09
    zawartek
    Poziom 14  

Szczerze ci powiem, przegrana sprawa.
    Sam swego czasu walczyłem w tym temacie choć ja chciałem dorobić 2.
    Ze względu na chip zintegrowany z pilotem wgranie go właściwie jest niemożliwe.
    Immo obejdziesz, ale drzwi itd nie będą działać.
    Najprościej zamówić w salonie chyba 450 zł kosztuje ale otrzymujesz od razu zgrany z centralką i po problemie.

0
  • #4 10 Lut 2016 17:18
    DJ ANNUS
    Poziom 31  

Kolego bez problemu kupisz nieorginalny kluczyk, wstawiasz swój grot lub dorabiasz , w zestawie jest centralka cz.

0
  • #5 10 Lut 2016 17:46
    zawartek
    Poziom 14  

Kolega Annus chyba nie wie co to 1007. Owszem kupisz jakiś centralny zamek z pilotem itd... ale nie uruchomisz zamykania i otwierania drzwi przesuwnych w tym Pugu bez kombinacji. Owszem można by się pobawić z zamkiem który jest elektryczny w drzwiach i jego krańcówką, ale pytanie które zadał kolega karolwenski nie było pytaniem o zewnętrzną centralkę.

0