Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karty renault - po wymianie transpordera nie dzialaja funkcje pilota

05 Sty 2015 12:26 2220 10
  • Poziom 6  
    witam
    moje pytanie jest nastepujace:
    po wymianie transpordera na karcie Renault (karta uzywana) I po zaprogramowaniu jej z samochodem auto odpala bez problem lecz nie dzialaja funkcje pilota
    po sprawdzeniu pilot wysyla sygnal lecz samochod nie reaguje (nie chodzi o problem z przyciskami sprawne 100%)
    co jeszcze trzeba wymienic lub zrobic by karta dzialala?
    z gory dziekuje za wszystkie pomocne komentarze
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 21  
    Jeśli karta jest ok, to masz żle przekodowanego pcf
  • Poziom 6  
    karta 100% sprawna
    tylko jak by cos wicej mozna o tym powiedziec
    zle przekodowany pcf co to znaczy?
    karta pochodzi z innego samochodu wymieniam transporder koduje odpalam tylko pilot nie dziala
    z gory dzieki
  • Specjalista grupy V.A.G.
  • Poziom 6  
    pierwszy raz z mvp pro drugi raz zed-full orginalne opragramowanie nie chinczyk
    czy oprócz transpordera musze wymienić jeszcze coś?

Dodano po 1 [godziny] 15 [minuty]:

i jeszcze dodam ze w momencie programowania dwoch kart (stara) działa w 100% start +pilot
    druga (moja) tylko start samochodu wiec z autem tez wszystko gra
    i gdy programuje nowe karty z mvp pro lub zed-fullem wszystkie karty działają 100% tylko po mojej wymianie transpordera kuleją
  • Pomocny post
    Specjalista grupy V.A.G.
    Wymieniasz tylko transponder ale musi być prekodowany i przy Lagunie jest różnica czy jest na 2 czy na 3 przyciski karta.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Co to za auto?
    pcf kicha lub zly prekod,mialem raz przypadek ze cos bylo nie halo z wsadem w uch,dopiero wrzucilem inny ee do hc12 i poszło.
    Tak samo prog bedzie identyfikował larte jako 7947 a tak naprawde bedzie to co innego i dlatego nie programuje z automatu centrala.
  • Poziom 6  
    jak mozna sprawdzic czy pfc jest prekod czy nie
    co do aut to raz była meganka raz laguna znowu megane zawsze to samo
    otwieram karte wymieniam pcf 7947 id 46 porgramuje auto start i niemam pojęcia co dalej
    panowie to moje poczatki wiec jak macie troche czasu i checi to prosze o pomoc ale tak na chlopski rozum
    dzieki

Dodano po 11 [minuty]:

juz chyba łapie o co biega ja mam poprostu transporder pcf 7947 id46 ktory zapamientuje tylko imo a potrzebuje 7947 prekod z funkcjami centrallocking danego samochodu

Dodano po 1 [godziny] 11 [minuty]:

panowie jeszcze jedno pytanie macie moze linka do strony gdzie mozna sie w to wszystko zaopatrzyc
  • Poziom 27  
    Jesli auto pali to pcf jest ok problem taki ze jak dopisuje cp to musi on by prekod pod dany model auta i ilosc przycisków w karcie.
  • Poziom 6  
    Dzieki wszystkim za pomoc