Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagrywanie programów telewizyjnych Netia.

jan470er 05 Sty 2015 13:24 1458 5
  • #1 05 Sty 2015 13:24
    jan470er
    Poziom 5  

Witam.

Bardzo proszę o pomoc przy nagrywaniu programów telewizyjnych gdyż nie mogę poradzić sobie z tym problemem już od wielu tygodni.

Posiadam telewizję internetową Netia, a co za tym idzie sam Netia Player. Jest w nim możliwość nagrywania filmów na dysk twardy. Niestety gdy podłączam go do komputera nie ma możliwości odtworzenia nagranych filmów, najprawdopodobniej są one zaszyfrowane, choć nie mam co do tego pewności. Posiadam również analogową DVD/nagrywarkę LG z dyskiem twardym. Podłączyłem ją do przez wejście SATA do cyfrowego telewizora Blaupunkt. Natia Player jest podłączony do telewizora przez kabel Hdmi. Niestety nagrywarka zupełnie nie widzi obrazu z telewizora, nagrywa jedynie czarne tło które pojawia się na wejściu AV1.

Czy jest jakakolwiek możliwość odtworzenia filmów z dysku twardego na komputerze lub sposób aby nagrywać obraz bezpośrednio z telewizora na nagrywarkę. Dobrym pomysłem byłoby podłączenie Netia Playera bezpośrednio do nagrywarki, jednakże NP nie posiada analogowego wyjścia SATA.

Bardzo Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.

0 5
  • #2 05 Sty 2015 13:51
    630176
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 06 Sty 2015 18:55
    jan470er
    Poziom 5  

Witam.

Bardzo przepraszam, chodziło o wejście SCART nieoficjalnie eurozłącze. Wyjścia w NP to antena IN, OUT oraz po jednym wyjściu HDMI, USB, Ethernet, miniDIN-SCART, gniazdo S/PDIF. Jest to najnowszy model Netia Player.

Z deklaracji zgodności:
    Dekoder DVB-T,DVB-C,IP Model: N7700-TC-4-D.

0
  • #4 06 Sty 2015 19:04
    630176
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 06 Sty 2015 19:18
    jan470er
    Poziom 5  

Nowe info: podłączyłem Netia Player za pomocą SCART do DVD, niestety nagrał się tylko głos.

0
  • #6 06 Sty 2015 19:40
    630176
    Użytkownik usunął konto