Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Car 2003 Opel Corsa C - zablokowanie radio i nie mozna wpisac kodu

Bezdzwieczny 05 Sty 2015 17:14 3912 7
  • #1 05 Sty 2015 17:14
    Bezdzwieczny
    Poziom 8  

Cześć mam problem gdyż radio jest zablokowane no to poszukałem ksiażkę i ten kod i robiłem tak jak kazali w innym temacie włączony zapłon i klikamy sa i radio włączenie jest bip ale nic nie wyświetla w miescu gdzie była data to jest pusty ekran dodam iz czasami jak włączałem radio wyświetlał się napis safe oraz 3 safe a teraz jak chce wpisac to nic nie wyświetla

------------------------
    radio to car 2003 (kasety)

2 7
  • #2 05 Sty 2015 17:47
    bodom
    Poziom 30  

Musisz się uzbroić w cierpliwość i czekać na możliwość wpisania kodu. Muszą pojawić się 4 kreski na wyświetlaczu. Im więcej nieudanych prób, tym bardziej się wydłuża okres na możliwość wpisania kodu. Może to być w twoim przypadku nawet kilka godzin (przy włączonym radiu).

0
  • #3 05 Sty 2015 17:55
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

bodom napisał:
    Może to być w twoim przypadku nawet kilka godzin (przy włączonym radiu).

Przy 3 SAFE to min. 12 godz.

0
  • #4 05 Sty 2015 20:21
    Bezdzwieczny
    Poziom 8  

czy silnik ma być włączony 12h? czy może być tylko kluczyk przekręcony bo tak to kicha jak ma 12h być włączony.

0
  • #5 05 Sty 2015 20:46
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Wystarczy przekręcony kluczyk i nie wyłączamy go ani na chwilę i nic w radiu podczas tego czekania nie naciskamy.
    Tylko jaka jest szansa, że masz poprawny kod, gdy ktoś wpisał już 7 razy zły.

Po włączeniu radia z naciśniętym AS wyświetla się to SAFE 3 na wyświetlaczu, czy nic ?

1
  • #6 05 Sty 2015 20:55
    Bezdzwieczny
    Poziom 8  

samochod sprowadzany i pewnie poprzedni właściciel nie wiedział co i jak i wklepywał. Wcześniej był ten napis teraz nie ma nic jak próbowałem.

w miejscu gdzie jest data to po włączeniu radia teraz znika data i jest pusto

0
  • #7 05 Sty 2015 21:35
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

Bezdzwieczny napisał:
    w miejscu gdzie jest data to po włączeniu radia teraz znika data i jest pusto

To jest coś nie tak.

1
  • Pomocny post
    #8 07 Sty 2015 11:32
    SlaweK
    Poziom 43  

Odłącz zasilanie radia na chwilę, ew akumulator i zobacz czy SAFE się pojawi, może kod wpisałeś dobry, odblokowało się lecz w trybie serwisowym ma źle ustawiony typ wyświetlacza.

SławeK

0