Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia E - Brak możliwości sflashowania/ Zablokowany ekran

06 Sty 2015 02:35 3795 7
  • Poziom 7  
    Witam, mam problem z telefonem Sony Xperia E. W skrócie kuzynka zablokowała telefon dla swojej mamy założyła hasło na blokadę ekranu którego nie pamieta.. dziwne ale prawdziwe. Jedyne wyjście to flash telefonu ale niestety mam problem, przy flashowaniu telefon tak jakby nie był widoczny, jakieś pomysły co można zrobić? Zainstalowalem pakiet sterowników do xperii też nic..
  • Poziom 7  
    Witam złącze jest sprawne bo za każdym razem wyświetla się na ekranie, że telefon jest podłączony do ładowania, o którym klawiszu Pan mówi? probowałem ze wszystkimi, przy volume down włącza się tryb awaryjny ale nawet przy tym nie chce flash ani komputer do załapać
  • Poziom 23  
    Co do flashtoola to: wyjmij i włóż baterię, trzymając vol- podłącz pod USB telefon - jeśli na telefonie zapali się zielona dioda a flashtool po kilku sekundach nie zacznie wgrywać softa to musisz w menadżerze urządzeń dograć najprawdopodobniej sterowniki flash.
  • Poziom 7  
    Witam, dioda się świeci ale dalej to samo - nie wykrywa telefonu. Zainstalowane mam Flashtool-drivers 1.8 pod wszystkie telefony dalej nic w zakładce devices mam takie coś.
  • Poziom 23  
    Wejdź w menadżer urządzeń i zobacz czy po podłączeniu telefonu nie masz żadnych nieznanych urządzeń, ewentualnie odblokować telefon możesz w ten sposób:
    1. Switch on mobile "mobile show google lock"
    2. Then go to emergency call press this code *#*#7378423#*#*
    3. Choose "customization setting"
    4. Then press "reset customization" phone will reboot & reset
  • Poziom 7  
    Witam, po podłączeniu nie mam żadnych znaków zapytania, a kod nie działa na ten telefon.