Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dell inspirion 1525 - nie przesyła obrazu na ekran tv

06 Sty 2015 09:06 654 2
  • Poziom 1  
    Witam.
    Na wstępie wyjaśnię, że jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o sprawę którą opiszę.
    Mam telewizor Bravia KDL-40W605B i laptopa dell inspirion 1525, próbowałam podłączyć laptopa do telewizora za pomocą kabla HDMI tak by móc oglądać filmy i programy na dużym ekranie. Postępowałam zgodnie z instrukcjami na telewizorze i udało się, wprawdzie dźwięk był tylko z laptopa ale obraz był na telewizorze w porządku. Wszystko działało jakiś czas bez zarzutu po czym obraz z laptopa zniknął z ekranu telewizora, tak bez przyczyny, bez podchodzenia nawet do niego. Nie wiem co się stało? Dell przy każdorazowym uruchomieniu telewizora szuka sterowników do nowo znalezionego sprzętu i nie umie znaleźć, w telewizorze chyba wszystko jest ok bo w diagnozowaniu problemu odpowiada, że sprzęt jest prawidłowo podłączony.Nie wiem w czym problem i jak temu zaradzić? Najprościej byłoby chyba spróbować podłączyć inny laptop ale niestety nie mam takiej możliwości na chwilę obecną :( Bardzo proszę o jakąś pomoc
  • Spec od komputerów
    Jak zwykle w takich przypadkach warto zacząć od reinstalacji sterowników karty graficznej.
  • Poziom 16  
    Posluchaj rady kolegi u góry.
    Sprawdz czy kabel nie ma jakiś zabrudzen wyguec lub braków bolców. Czy pod innym telewizorem problem występuje?