Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio Multipad - Wgranie oprogramowania/padł tablet/otwieranie go -Proszę ..

06 Sty 2015 09:35 2205 3
  • Poziom 6  
    Witam..
    Mam problem z Tabletem,Dokładniej zatrzymuję się on na 1 stronie jest to tablet Prestigio Multipad 7.0 HD .
    Podejrzewam ,że padło oprogramowanie(gwarancja nie wchodzi w gre) TAblet jeszcze nie ma 2 lat ..Ale poszło mi szkiełko w dolnym prawym rogu:/
    Gdzieś obiło mi się o uszy ,że gdy totworzymy tablet to jest przycisk serwisowy (czy coś takiego) przy płycie głownej.. I właśnie to mam pytanie..Czy nie uszkodze wyswitlacza jak go będe otwierał..I czy umiałby mi ktoś wytłumaczyć gdzie on dokładnie jest ..i czy wgl. w tym tablecie on jest..
    2 ssprawa to to ze tablet sie nie włacza.. Ale po podłączeniu do pc Wgl go komp. nie widzi..(łąduje sie) nwm czy mozna podlaczyc tableta do kompa jak jest wyłaczony.. a jezeli nie to jak mozna wgrać to oprogramowanie na wyłaczonym tablecie..?
    Mam nadzieje ze mi ktos pomoze.
    Pozdrawiam :D
  • Poziom 8  
    Mialem podobny problem ale na szczescie udalo mi sie naprawic na gwarancji. Stalo mi sie to po aktualizacji oprogramowania gdy w ustawieniach zaznaczylem aby sprawdzal aktualizacje. gdy potwierdzilem wykonanie aktualizacji oprogramowania wszystko bylo dobrze do czasu az sie nie rozladowal. Pozniej tylko strona startowa bez reakcji na zadne przyciski. Oprogramowanie musialo byc na tyle niestabilne ze serwis wgral mi wersje od innego modelu z obsluga karty sim. Od tego czasu minelo juz kilka miesiecy i jeszcze dziala :)))))
  • Poziom 12  
    @dsdsadsadsa

Rozumiem, że Twój model posiada oznaczenie PMP3970B ?
    Jeśli tak to pobierz oprogramowanie z linka jak poniżej:

http://www.prestigio.com/catalogue/Archive_pr...7.0_HD/PMP3970B_DUO#/product-support/firmware

Proponuję pobrać najnowszą wersję i spróbować wykonać reinstalację według instrukcji dołączonej do pliku.

1. Format SD card into the FAT32 filesystem.
    2. Copy files:
    - Update.zip
    - factory_update_param.aml
    - uImage_recovery
    from the folder /Firmware into the SD card.
    3. Power off the device, press and hold “POWER” and “VOLUME+” button. Device would enter
    upgrade mode and will reboot automatically after upgrade finished.

W razie ewentualnych pytań lub problemów daj znać - spróbuję pomóc na miarę swoich skromnych możliwości. :)
  • Poziom 6  
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi :)
    Jako ,że post był dodany prawie pół roku temu już uporałem się z awarią . Właściwie bardzo szybko ,zrobiłem to samo co kolega wyżej wskazał i wszystko ładnie działa . Na szczęscie wpadłem na ten pomysł całkiem szybko ,bo prawdopodobnie tablet leżałby w koszu :D
    Dziękuję i pozdrawiam :)