Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluetooth - Słuchawki mj-8860, parowanie.

06 Sty 2015 13:03 1167 12
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam problem z urządzeniem bluetooth, są to dokładnie słuchawki bezprzewodowe firmy nieznanej o symbolu mj-8860. System (win8.1) znajduje te słuchawki ale jak naciskam przycisk paruj po pewnym czasie wyskakuje takie okienko:

Czy ma ktoś jakiś pomysł?

Dodatkowo przesyłam zdjęcie opakowania:

Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    Bluetooth w laptopie musi spełniać jeden ważny standard EDR 2.0 lub wyżej (bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku). Należy sprawdzić w specyfikacji technicznej modułu bluetooth czy go spełnia. Czy to bluetooth wbudowany czy zewnętrzny podłączony przez USB?
  • Poziom 10  
    Sorry, że nie napisałem tego. Jest to moduł wbudowany.
  • Poziom 33  
    Może jakieś bliższe informacje na temat laptopa? Często takie słuchawki "NO NAME" mają problemy z kompatybilnością więc z tym modelem sparowanie może być niemożliwe. Spróbuj z tel.
  • Poziom 10  
    Laptop firmy Samsung.
    Dodatkowo jeszcze jeden screen.
  • Poziom 33  
    Nie działa bo sterownik bluetooth nie jest prawidłowo lub w ogóle zainstalowany. Ściągnąć ze strony producenta i zainstalować.
  • Poziom 10  
    Po próbie aktualizacji sterownika.
  • Poziom 33  
    Co to za Samusng? Model dokładny by się przydał. Z tego co wiem Samsung nie udostępnia sterowników na swojej stronie. Trzeba instalować poprzez aplikację SW UPDATE. Dodałem w załączniku zebyś długo nie szukał. Odpalasz program szukasz swojego "DOKŁADNEGO" modelu i instalujesz sterowniki do bluetooth.
  • Poziom 10  
    Podczas instalowania sterowników w tle widać folder, który się ściągnął za pomocą programu.

Model laptopa to NP310E5C-UO2PL.
  • Poziom 33  
    W Windowsie 8 być może tak jest. Zainstaluj te z katalogu gdzie sterowniki są nowsze z 8 na początku nie 3. Przed instalacją odinstaluj stare z dodaj usuń programy w panelu sterowania jeżeli takowe tam są. Komunikat mówi że obecne sterowniki które posiadasz są nowsze niż te, które chcesz zainstalować więc instalator zakończył pracę.

Edit:

Jeżeli to co napisałem nie pomoże zainstaluj je ręcznie. Wchodząc w menedżer urządzeń naciskając prawym na ten głośnik bluetooth z wykrzyknikiem i szukaj nowego sterownika podając lokalizację tego katalogu gdzie sterowniki bluetooth ściągnęły się z SW Update.
  • Poziom 10  
    Niestety, to nic nie pomogło. Odinstalowałem te sterowniki, ale nie można zainstalować nowych, bo cały czas wyskakuje komunikat o tym, że system ma nowsze sterowniki. Dodatkowo z telefonem też nie chce się połączyć.

A może to wina aktualizacji Windows z 8 do 8.1?
  • Poziom 33  
    Może to być przyczyną. Osobiście posiadam Samsunga NP530U4E. Po aktualizacji do Win 8.1 nie działa mi wbudowany czytnik kart pamięci. Wcześniej działał. Na Windowsie 7 tez działał. Nie specjalnie mi to przeszkadza bo 8.1 w porównaniu do 8 ma sporo zalet i poprawek, a czytnika nie używam. Poczekam na Win 10 tam pewnie będzie działał.
  • Poziom 10  
    Przeskanowałem kompa jakimś programem do wyszukiwania sterowników. Znalazł chyba, że brakuje sterowników, ale jak przechodzę dalej, kieruje mnie na płatną stronę.
    Skąd pobrać te sterowniki?

Edit:

Witam
    Problem jest chyba większy, gdyż laptop nie chce się połączyć z żadnym urządzeniem, z którymi się kiedyś łączył .Kiedyś to znaczy przed aktualizacją do Win 8.1.
    Może ktoś zna sposób jak to naprawić, nie chciałbym cofać aktualizacji, bo mam problemy z tym.

Moderowany przez swiercm:

Posty scaliłem. Proszę, byś w przypadku aktualizacji informacji używał opcji "Zmień".