Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung r540 - Dziwne zachowanie klawiatury/kursora

06 Sty 2015 16:31 1158 3
  • Poziom 9  
    Witam.

Mam problem z klawiaturą w laptopie samsung r540 (JS01PL) z systemem windows 7

Problem polega na tym iż podczas wpisywania słów (obojetnie gdzie -czyli notatnik,word, przeglądarka www - chrome,firefox) spacja uzupełnia zdanie czyli jak wpisuje:

samochodowy (to samo uzupełnia do : samochodowy mechanik lub nawet do samochowy mechanik specjalista) i tak podobnie z innymi słowami

Co ciekawe kiedy daję backspace to kasuje jedną ostatnią literkę wyrazu i kursor wraca na początek wyrazów (przed pierwsza literke). Kiedy znowu dam na koniec wyrazu (za ostatnia literke) i dam BACKSPACE czyli kasowanie to znowu skasuje tylko jedną ostatnią literke i znowu wraca przed pierwsza literke wyrazu czy zdania. Ogólnie nie da sie nic pisać bo i spacja działa inaczej i backspace tez.
    Przeskanowałem komputer antywirusem i to co znalazło to usunęło wiec wirus już nie będzie raczej od tego (grzebałem jeszcze w ustawieniach touchpada i klawiatury ale nic nie zmieniło sie)

Gdyby klawiatura była uszkodzona to by nie działo się to na dwa sposoby (czyli by ciągle wracał kursor a tu wraca tylko kiedy skasuje jakąś literę) więc wydaje mi sie ze to na 95% wina softwarowa a nie hardware - moze to jakiś skrót został włączony ale jak to sprawdzić i wyłączyć ?
    Macie jakiś pomysł co to może byc ? Od razu dodam że nie interesuje mnie rozwiązanie typu - oddaj laptopa do serwisu lub przeinstaluj windowsa - nie jest to dla mnie rozwiązanie - reinstalka w ostatecznosci tylko
  • Poziom 16  
    Zainstaluj AdwCleanera , przeskanuj i usun to co złe.
  • Poziom 9  
    nie rozwiązało to problemu....

W chrome nie uzupełnia już zdań ale w firefoxie tak....

Sprawa Backspace nadal jest - czyli przeskakuje do początku lini po skasowaniu jednej literki
  • Poziom 16  
    Reinstal Firefoxa, sterowników od klawiatury.