Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kinnect wydłużenie przewodu

adamben11 06 Jan 2015 17:12 669 6
    adamben11
    Level 9  
    Witam
    Mam taki problem, potrzebuję wydłużyć przewód od kinnecta na ok. 5m - problem polega na tym, że po podłączeniu specjalnych przedłużaczy które kupiłem (każdy po ok. 2,8m), konsola nie rozpoznaje kinnecta, na 1szt. czyli tak ok. 2,8m wszystko jest ok., ale na dwóch to już problem.
    Moje pytanie jest takie czy istnieją inne rozwiązania (dodatkowe zasilanie itp., podejrzewam, że problem leży po stronie utraty sygnału na większych odległościach), aby bez problemu przesłać sygnał do konsoli z kinnecta.
    dzięki za pomoc.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    A masz Kinect-a zasilanego z portu XBox-a czy z dodatkowym zasilaczem?
    adamben11
    Level 9  
    Mój kinnect jest zasilany z portu USB konsoli
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    Pożycz/zakup zasilacz, taki jaki był w pierwszej generacji Konect-a.
    Coś takiego:
    adamben11
    Level 9  
    a nie będzie konfliktu napięciowego na porcie we/wyj USB?, czy ten stary zasilacz wpina się do zwykłego portu USB, czy do Kinnect-owego portu.
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    Ja mam takiego Kinect-a i nie ma żadnych problemów. Kupiłem go osobno, zaraz po premierze, wraz z takim zasilaczem.
    Skoro masz wersję bez zasilacza, to najprawdopodobniej masz X360 Slim.
    One były sprzedawane z Kinect-em bez tego zasilacza.

Możesz tez zaopatrzyć się w dedykowany kabel do Kinect-a, taki jak ten tutaj (5m) : http://www.serialstuff.com/cablemax-kinect-compatible-usb-16-extension-cable/
    adamben11
    Level 9  
    arnoldziq wrote:
    Ja mam takiego Kinect-a i nie ma żadnych problemów. Kupiłem go osobno, zaraz po premierze, wraz z takim zasilaczem.
    Skoro masz wersję bez zasilacza, to najprawdopodobniej masz X360 Slim.
    One były sprzedawane z Kinect-em bez tego zasilacza.

Możesz tez zaopatrzyć się w dedykowany kabel do Kinect-a, taki jak ten tutaj (5m) : http://www.serialstuff.com/cablemax-kinect-compatible-usb-16-extension-cable/

No nie dokońca ze względu na to, że końcówka od kabla kinnect jest dedykowana do portu kinnecta