Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ecostar AGS - dodatkowy odbiornik z pilotami

07 Sty 2015 10:49 1170 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam problem z pilotem do napędu bramy Ecostar AGS - przestał działać, pomimo wizyty w naprawie wciąż nie działa - nie można zaprogramować go z napędem.
    Nie mam też pewności co jest problemem - napęd czy pilot. Wg mnie to raczej pilot - ponieważ juz przed końcem jego żywota były z nim problemy (czasem nie działał przez krótka chwilę).
    Pomyslałem, że zamiast kupować nowego pilota taniej będzie dokupić nowy odbiornik z 2 pilotami bo i tak docelowo chciałem kupić 2 piloty.
    Czy moglibyście coś polecić?

Dzięki
    Sławek
  • Poziom 2  
    Napęd działa - sterowany z guzika na obudowie.
    Co do szukania, widziałem temat podobny i była tam opcja:

-PROXIMA NMx_RC
    - Radioodbiornik zewnętrzny FAAC FIX 2/25U

Czy ktoś może się podzielić informacją czy ma taki zestaw w użyciu?

Pozdrawiam
  • specjalista -automatyka bramowa
    FAAC FIX + piloty koniecznie dwuguzikowe - niezły zestaw, pancerne piloty ale przestali już to robić - teraz firma robi to samo ale nie dla FAACA tylko pod włąsną nazwą "OMNI" - ale troche wysoka cena.
    piloty FAAC RC + odbiornik Proxima NMx - zestawienie może być (to samo można zestawić do pilotów FIX - jest też odbiornik Proximy do FIX-a) - piloty niezłe ale cholernie mało ergonomiczne - słaba lampka i ciężko się naciska. Cena sumaryczna też spora.

Pomyśl może o polskiej radiolinii - firm Elmes - tanie, duży zasięg i wytrzymałe, DTM, Eldrim - w"miarę" tanie, duże możliwości odbiornika - żadna z powyższych firm jak na razie nie ma zamiaru się zwijać - czyli wsparcie i dostęp do tanich pilotów dłuższy czas będzie.

PS. Lukaszewicz dał (omyłkowo) link do niniejszego tematu - pętla jak złoto...