Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prezentacja PowerPoint - Program i otwieranie prezentacji na innych komputerach

gwiazdor183 07 Jan 2015 18:54 2109 2
    gwiazdor183
    Level 7  
    Witam.
    Dzisiaj dostałem pracę z Chemii mam wykonać prezentację multimedialną na następny tydzień. Chciałem już dzisiaj zacząć ją tworzyć ale na komputerze nie ma programu Microsoft PowerPoint, na komputerze mojego brata również go nie ma.
    A muszę zrobić prezentację w takim programie żeby to dobrze wyglądało i jak wiadomo otworzyło się na komputerze mojego nauczyciela (posiada on laptopa z Win7 i korzysta z programu Microsoft PowerPoint. Tu prośba do was, może wiecie z jakiego źródła można pozyskać ten lub inny program (który otworzy się na komputerze innego użytkownika) program za darmo, całego Windowsa mam oryginalnego również posiadam wszystkie płyty lecz nie ma tego programu na nich, a nie mam u kogo wykonać tego projektu.
    Z góry dziękuje :|
    Pozdrawiam!
  • Helpful post
    yogi009
    Level 43  
    Stały numer, zakłada się, że uczniowie/studenci posiadają płatne aplikacje w swoich komputerkach. Możesz spróbować Open Office Impress (ew. odpowiedników, np. Libre Office Impress), to jest analogiczny program do wykonywania prezentacji, darmowy i legalny, niestety nie jest w pełni zgodny z Micro$oft PowerPoint. Czasem ludzie radzą sobie w ten sposób, że po zrobieniu prezentacji w Impress eksportują kolejne "slajdy" do PDF (jedne plik), a podczas prezentacji po prostu przełączają kolejne stroy PDF.
    User removed account
    Level 1