Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję modemu lub routera z rp sma i możliwością podłączenia do komputera

arcaniacztery 07 Jan 2015 21:18 693 2
    arcaniacztery
    Level 8  
    Chciałbym kupić sobie antenę wi-fi zewnętrzną, aby ściągała mi sygnał i przekazywała do komputera. A w związku z tym potrzebuję coś co przekaże ten sygnał, czyli modemu lub routera.
    Anteny przeglądałem na stronie dipola i każda którą oglądałem miała wyjście zakończone wtykiem RP SMA (SMA R/P).
    Chciałbym abyście pomogli mi w znalezieniu odpowiedniego modemu lub routera w cenie ok 60zł dzięki któremu mógł bym podłączyć to wi-fi z zewnątrz do komputera.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    rikardo67
    Level 21  
    modem to może niekoniecznie ale router to każdy który ma odkręcane anteny, jedno na co musisz zwrócić uwagę to czy ma to być router z obsługa opcji "client" tz. WISP lub bez. Jak bez WISP to każdy router ci się nada, co do ceny to TENDA TP-LINK.
    matek451
    Level 43  
    Jesli to radiówka z zewnętrzną anteną RP-SMA to musisz kupić router z WISP(AP client Router). Najtańsze 8Level WRT-150A lub WR-743. Utworzą ci sieć po LAN. Jeśli chcesz mieć dodatkowo WiFi to konieczny zakup drugiego routera połączonego z WISP po LAN-LAN i ustawionego jako AP. Tanie to 8level WRT-150 lub WR-740. Za 60 zł nie da rady.