Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer 5744 - wymiana matrycy

08 Sty 2015 00:05 990 3
  • Poziom 8  
    Posiadam Acera travelmate 5744 w którym mam pękniętą matrycę. Matrycę już wymontowałem. Chciałem się upewnić czy ta którą znalazłem na 100% będzie pasowała do mojego sprzętu. Podaję symbole z naklejki na starej matrycy:

Acer 5744 - wymiana matrycy

Czy ta będzie na 100% pasowała ?

http://elgar.pl/pl_PL/p/Matryca-do-Laptopa-B156XW02/502?gclid=CP6_lZLcgsMCFeLItAodPBMALw

Czy na coś jeszcze muszę zwrócić uwagę przy jej wymianie ?

• Poziom 43  
    Jeżeli ma takie same oznaczenia, czyli B156XW02 będzie pasowała. Poszukaj na znanym portalu aukcyjnym, jest tam tego pełno w różnych cenach.
  • Poziom 16  
    Witam.
    Podepnę się do tego tematu, posiadam laptopa Samsung n102s, w którym była pęknięta matryca, działała tylko częściowo. Dzisiaj przyszła mi nowa zamówiona na znanym portalu aukcyjnym i według opisu miała działaś pod tym laptopem, jednak na nowej matrycy laptop się uruchamia matryca podświetla jednak nic nie wyświetla. Podłączyłem starą wszystko się uruchamia i widać w nieuszkodzonych częściach matrycy, w tym momencie podłączyłem nową matrycę na uruchomionym komputerze i działa prawidłowo, ponowne uruchomienie komputera sprawia że nowa matryca nie startuje. i tak można wkółko pewnie dopóki coś się nie spali. Co może być przyczyną nie uruchamiającej się matrycy ?

• Poziom 43  
    tomaszek1234 napisał:
    Witam.
    Podepnę się do tego tematu, posiadam laptopa Samsung n102s, w którym była pęknięta matryca, działała tylko częściowo. Dzisiaj przyszła mi nowa zamówiona na znanym portalu aukcyjnym i według opisu miała działaś pod tym laptopem, jednak na nowej matrycy laptop się uruchamia matryca podświetla jednak nic nie wyświetla. Podłączyłem starą wszystko się uruchamia i widać w nieuszkodzonych częściach matrycy, w tym momencie podłączyłem nową matrycę na uruchomionym komputerze i działa prawidłowo, ponowne uruchomienie komputera sprawia że nowa matryca nie startuje. i tak można wkółko pewnie dopóki coś się nie spali. Co może być przyczyną nie uruchamiającej się matrycy ?

Załóż osobny temat.
    Gratuluję pomysłu na podmianę matrycy w trakcie działania laptopa - masz WIELKIE szczęście że nie ubiłeś przy tym płyty. Takie operacje przeprowadza się TYLKO i wyłącznie na odłączonym zasilaniu sieciowym i wyciągniętej baterii.
    Matryca ma identyczne oznaczenia?