Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG L7 II P710 - Odzysk z pamięci telefonu

drzejson 08 Sty 2015 10:26 3459 0
    drzejson
    Poziom 9  
    Witam,

Jaki jest najlepszy program do odzyskiwania danych z pamięci telefonu? Czy takie, które odzyskują dane z HDD nadadzą się? Mam wrażenie, że to nie będzie takie łatwe ponieważ telefon jest na systemie android i nie wiem jak taki program się zachowa.

Potrzebuję odzyskać kontakty oraz zdjęcia i filmiki (gdyby się udało to również notatki i kalendarz).

Czy na forum są znawcy tematu? Jakie rozszerzenie mogą mieć takie pliki? Czy nawet gdyby udało mi się odzyskać te dane to jak można np. taki kalendarz zaktualizować? Potrzebny będzie root? Bo filmiki i zdjęcia to nie problem bo wrzucić można na kartę SD i problem z głowy, ale taki kalendarz czy notatki to nie mam pojęcia...

Dowiadywałem się, że profesjonalne firmy analizują dane za około 100 zł (po analizie stwierdzają czy w ogóle da się coś odzyskać i w ilu procentach), a sam odzysk kosztuje bagatela 600 zł... Ale jestem przekonany, że pracują oni po prostu na jakichś płatnych programach więc czy nie łatwiej kupić licencje takiego programu samemu?

Pozdrawiam!