Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Micra Nissan k12 - 1.2 Kontrolka silnika błedy

08 Sty 2015 17:38 6138 7
  • Poziom 12  
    Witam dziś to ja potrzebuje pomocy micra wywala następujące błędy
    P1122-ETC FUNCION/CIRC
    P0031-HO2S1 HTR(B1)- GRZAŁKA SONDY PIERWSZEJ
    P0113-IAT SEN/CIRCUIT
    P0107-ABSL PRES SEN/CIRC
    P0223-TP SEN 1/CIRC
    P1611-ID DISCORD IMMU-ECM

mianowicie chciałbym wiedziec od czego sa te kody bo z ich opisów niewiele wynika i niewiem zbytnio jak to ugrysć jedynie co rozpracowałem to sonda ma spier@%$! grzałke a reszta..
    z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi mam nadzieje ze trafie na jakiegos znawce tematu tych dzikich małych aut
  • Poziom 9  
    Miałem tą maszynkę lata temu i przyznam się że nigdy nie podpinałem jej pod kompa. Chodziła jak burza a jak czasami traciła na mocy odpinałem klemę od ako i dałem jej odpocząć. To była cała naprawa...
  • Poziom 12  
    Tu kontrolkę zdecydowanie zapala miedzy innymi sonda ale co jeszcze moze z tych sensorkow zapalać MIL'a?
    kumpel zrzucał juz kleme na noc podobno wsrod "microwców" to bardzo popularne xD
  • Poziom 34  
    Masakra,wez przetłumacz oco kaman z tymi błędami.
    Tam masz silnik na łańcuchu?
  • Poziom 12  
    tak silnik na łańcuszku 1.2 16v
    mianowicie co mam przetłumaczyc ?
    gdybym wiedział o co kaman z tymi błędami to nawet nie zaśmiecał bym forum tym tematem
    moj tester nielubi "gadać" z nisanami co widać na załączonym obrazku

miałem nadzieje ze jakoś wspólnymi siłami chociaż po kodach rozpracujemy od czego wgl sa te błędy bo z opisów niewiele wynika
  • Poziom 34  
    Ale kto będzie za ciebie bledy tłumaczył.
    W sieci znajdziesz zapewne mnóstwo informacji na temat tych kodow.
    nawiasem co się dzieje z tym pojazdem?
  • Poziom 12  
    rozkodowałem wszystkie błedy Bardzo Dziękuje za pomoc..... :P
    może to wydać sie dziwne ale większość błędów z za niskimi napięciami czujników temperatury ciśnienia wiazało się z mega zajeba!@#$ym filtrem powietrza tak dla potomnych! po wymianie sondy i filtra wszystkie problemy z autem zostały rozwiazane
  • Poziom 1  
    daszczykk napisał:
    rozkodowałem wszystkie błedy Bardzo Dziękuje za pomoc..... :P
    może to wydać sie dziwne ale większość błędów z za niskimi napięciami czujników temperatury ciśnienia wiazało się z mega zajeba!@#$ym filtrem powietrza tak dla potomnych! po wymianie sondy i filtra wszystkie problemy z autem zostały rozwiazane

To porosimy o opis rozkodowanych błędów.