Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG/LCD/ - LE32b551a6 po zmianach w menu serwisowym miga czerwona dioda

08 Sty 2015 18:51 3003 3
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich. Mam problem z TV SAMSUNG LCD LE32b551a6. Kiedyś dawno temu zmieniałem w menu serwisowym model aby TV czytał filmy z USB. Wszystko działało fajnie tylko mankamentem był czas włączania się telewizora. Teraz czasy się trochę zmieniły i już dawno nie oglądam filmów przez te USB. Chciałem to odkręcić i w menu serwisowym przywróciłem ustawienia fabryczne. Telewizor działa normalnie wszystko jest OK. Szybko się włącza i w ogóle cacy cyka........... Jedyną rzeczą która mnie niesamowicie denerwuje jest nieszczęsna dioda która po włączeniu ciągle miga na czerwono. Czy da się to jakoś zmienić poprzez te menu?? Czy to jakaś usterka w środku?? I jeśli tak to skąd się wzięła skora było ok i nic nie było podłączane/odłączane. Nie znam się na elektronice. Proszę o pomoc jeśli oczywiście da się coś z tym zrobić.
  • Specjalista Sieci, Internet
    gander84 napisał:
    Nie znam się na elektronice

Ale, by zrobić chociaż zdjęcia tego menu, jego nastawień PRZED grzebaniem w menu Kolega nie pomyślał...
    Menu serwisowe - serwis producenta tv, albo lokalny serwis.
  • Poziom 8  
    Nie muszę mieć zdjęcia wszystko jest jak poprzednio w menu miałem wszystko zapisane co było zmieniane dlatego mnie to dziwi. Szukałem informacji na forum ale znalazłem tylko info , że jak miga dioda to się nie włącza tv a u mnie wszystko ok tylko tak dziwnie łypie.
  • Specjalista Sieci, Internet
    gander84 napisał:
    Nie muszę mieć zdjęcia wszystko jest jak poprzednio w menu miałem wszystko zapisane co było zmieniane dlatego mnie to dziwi.

Skąd wiesz co było wcześniej ustawione, co jest teraz, skąd to się wzięło, czy to jest to samo - nie wiesz.
    Nie kombinuj sam już więcej....! - no chyba, że chcesz mieć fajny wielki bezwartościowy mebel.