Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda Mx 3 94 r - Przełącznik zespolony, brak świateł mijania

09 Sty 2015 00:37 1266 5
  • Poziom 9  
    Witam, dzisiaj miałem taki problem, gdyż po wylączeniu świateł drogowych nie chciały mi sie zapalić światła mijania, gdy go delikatnie przyciągnełem do siebie światła się włączyły. A teraz juz w ogóle nie chca sie zapalić. Pytanie czy mozna to naprawić? czy ktos mial cos takiego, czy upaliły sie styki i trzeba wymienić cały przełącznik zespolony, czy mozna go naprawić. Aktualnie potrzebuje auto, a nie mam kasy by kupić przelącznik. Da sie to uratowac jeszcze?
  • Poziom 21  
    Gdy się wypaliły styki, a szczególnie miejsce ich mocowania w manetce to raczej naprawa jest nierealna, można jeszce poszukać dawcy. Koszt na złomie to około 30-40 zł.
  • Poziom 37  
    arewin napisał:
    Koszt na złomie to około 30-40 zł.

I kupi dokładnie taki tak sam złom jak ma teraz.
  • Poziom 9  
    Póki co temat rozwiazany, dokładnej przyczyny nie znam, ale rozebrałem go, przeczyściłem i póki co działa, zobaczymy jak długo:)
  • Poziom 9  
    Wznawiam, podziałało przez kilka godz i znów sie popsuło, nie wiem co jest, może jakiś przekaźnik czy cos? Nie wiem gdzie tam szukać przyczyny. Choć dziwne, bo jak rozebrałem i złozyłem to zadziałało, hmmm macie jakies pomysły?
  • Poziom 9  
    Światła działają, kupiłem używany na allegro, koszt 66 zł. Przy zakupie należy zwrócić uwage na przewody, czy są kompletne z kostką, ja niestety tego nie zrobiłem i okazało się, że zostały one uciete i musiałem wszystkie lutować ze starego. Pozdrawiam