Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IRDA-czas działania

11 Maj 2005 21:39 831 6
  • Poziom 10  
    Szukałem nie znalazłem więc zakładam temat. Jak wydłużyć czas działania irdy nie moge wrzucić plików większych niż 200KB bo mi się rozłącza.
  • Poziom 16  
    Korzystałem z połączenia IRDA wiele razy ( internet , dane itp.. ) rozłączała sie tylko gdy była w stanie bezczynności. Może problem u ciebie tkwi gdzie indziej ?
  • Poziom 16  
    A o jaki telefon chodzi, bo to chyba ważne ? ;)
  • Poziom 13  
    Chmmm ... przerwy w IrD`zie ... jaki masz telefon ... jakiego programu używasz i jaką masz IrDe (tanie, sprzedawane na allegro często są uszkodzone).

Używam IrDy do połączeń z różynymi telefonami (najczęsciej z n6310i) i jeszcze nie zerwało mi połączenia, więc problem musi tkwić w ustaniewach, albo IrDa jest uszkodzona .....
  • Poziom 16  
    Tutaj nie chodzi o rozłączanie, tylko o brak możliwości przesyłania plików większych niż 200 kb - tak można sądzić po tym, co napisał "lukasza310"

Nie można odpowiedzieć na założony przez tego użytkownika temat, nie znając modelu telefonu !
  • Poziom 10  
    Mam telefon Nokia 6600 i irde ze sklepu za 80zł. Używam Oxygen for Symbian oraz kreatora z windowsa xpmniejsze pliki mi prześle ale takie nawet koło 160KB dochodzi do ok.60,70% i pisze że plik*****z powodu błędu podczas łącze bezprzewodowe wysyłane dane plików do iinego komputera. Istniejące połączenia zostało zerwane przez zdalnego hosta.
    Kiedyś miałem 7650 i na tej samej irdzie nie było problemu. Czy cos mogłosie stać z irdą w telefonie? Jakiego programu najlepiej urzyć najlepiej dajcie linka.
  • Poziom 13  
    Miałem podobny obiaw Nokia 7650 IR'da na USB nawet jakaś firmowa. Problem tkwił w szybkości przesyłania danych. Z niewiadomych przyczyn poprawnie dziła tylko jak mam irde ustawioną na 9600 (prędkość połączenia zmnienia się we właściwościach Windowsa). Pliki wysyłają się teraz koszmarnie wolno ale bez problemów.