Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin Zawodowy Technik Elektronik E.06 Arkusz 2015

Host.aKa 26 Cze 2015 11:20 44916 179
    Divine11
    Poziom 10  
    Witam , jak myślicie za samo zrobienie instalacji , uzyskanie z dwóch kamer obrazu i zrzucenie na dysk jest szansa na zdanie egzaminu ? Dostałem informacje od asystenta , że właśnie było parę problemów z końcówkami od zasilania i BNC i coś gadał że logi z kamery zgrałem na pendrive (ale nie jest do końca pewien), a nie nagranie , a robiłem to z funkcji backup . (Godzina była na DVR ustawiona przez ze mnie + data , hasło do konta admina , też oraz harmonogram ).
  • OptexOptex
    lespaul972
    Użytkownik obserwowany
    nie wiadomo ile dokładnie dostałeś punktów wg klucza całość była 27 punktów.Wydaje mi się jednak, że tyle ile zrobiłeś na zaliczenie powinno wystarczyć
  • OptexOptex
    wiesiek123451
    Poziom 2  
    Witam, kiedy sa wyniki z egzaminu zawodowego?
    lespaul972
    Użytkownik obserwowany
    NO to dziś oficjalnie ogłaszanie wyników egzaminu, myśle, ciekawe jak to będzie wyglądało ze zdawalnością i kiedy dyplomy będą do odbioru.
    100
    Poziom 14  
    Pisał już ktoś albo może wie czego sie spodziewać na egzaminie E.20 nasza szkoła piszę w styczniu ,a w internecie nawet pół testu nie ma dostępnego ani teori ani praktyki.
    Juarez del Gado
    Poziom 9  
    Podobno egzamin ma być przeprowadzony na starych zasadach - tj. całość na papierze wspólnie z opisem działań.
    bodzio507
    Poziom 30  
    No może nie na starych zasadach, ale nie jest tajemnicą że egzamin z E.20 będzie polegać tylko na opracowaniu dokumentacji i będzie trwał 180 minut.

Na pewno nie będzie tam żadnego wykonania na sprzęcie.
    pele2001
    Poziom 11  
    Witam,
    Panowie, czy ma ktoś egzamin e_06_2015_08
    z góry dziękuję :)
    Host.aKa
    Poziom 7  
    Najprawdopodobniej na części praktycznej z e.20 będzie do napisania projekt, może coś ze sterownikami PLC. MOŻE! :)
    bodzio507
    Poziom 30  
    Nie projekt, a dokumentacja.

I wydaję mi się że w pierwszym roku dadzą coś łatwego. Jakiś wzmacniacz lub coś w tym stylu.
    andrew_129
    Poziom 9  
    Juarez del Gado napisał:
    Podobno egzamin ma być przeprowadzony na starych zasadach - tj. całość na papierze wspólnie z opisem działań.

Potwierdzam że egzamin e.20 na starych zasadach - jest informacja z CKE
    zstubn
    Poziom 11  
    No to świetnie bo ja byłem i jestem przygotowywany do prac na sprzęcie. Nikt nie poruszał u mnie żadnych sprawozdań itp.
    bodzio507
    Poziom 30  
    To ma być w starej formie ale nie do końca.

Ma nie być głupich opisów, tylko "konkrety" typu: narysowanie blokowego schematu pomiarowego, wyznaczenie charakterystyki na podstawie podanych pomiarów, obliczenia oraz wykaz sprzętu pomiarowego.
    slawuss
    Poziom 11  
    Co do E.20:
    - praktyczne zadanie będzie na papierze, uczeń ma mieć kalkulator (info potwierdzone przez człowieka z OKE) i będzie trwało 3 godziny
    - jest już od około miesiąca przykładowe zadanie praktyczne na stronie CKE (jest to errata do informatora, w którym miało być przecież zadanie na sprzęcie) pod adresem http://www.cke.edu.pl/images/_EGZAMIN_ZAWODOWY/informatory/zmiany/e_20_informator_errata.pdf
    - jak ktoś nie widział jeszcze przykładowych pytań do testu pisemnego, to niech wejdzie na 30 stronę informatora pod adresem http://archiwum.cke.edu.pl/images/stories/000...rmatory/informator_z108_311408_telon_popr.pdf
    Pozdrawiam, mam nadzieję że ten post komuś pomoże
    slawuss
    Poziom 11  
    bodzio507 napisał:
    @slawuss W jakim celu piszesz coś co już jest na forum?
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3087032.html

Kolego bodzio507 - ponieważ:
    1) w tym temacie chyba od dwóch stron mówi się o e.20, tzn. ludzie pytają głównie o to, bo dla większości z nich będzie to pierwszy raz, więc dałem linki bezpośrednio do plików cke
    2) na temat ten (tyczący się E.06) wpadłem szukając w google arkusza E.20 (wpisałem frazę: arkusz "e.20" - specjalnie e.20 w cudzysłowiu, aby było traktowane jako nierozłączna fraza) i wyobraź sobie że na środku pierwszej strony wyników był ten (bieżący) temat, a nie ten, który podlinkowałeś wyżej - przypuszczam że dlatego, że gość zakładający temat napisał e20 BEZ KROPKI, a nazwy kwalifikacji pisze się z kropką, tak więc pewnie na którejś tam stronie google znalazłbym ją w końcu
    3) tak czy inaczej dzięki Ci za to, że podlinkowałeś temat o E.20, w którym napisałeś najwartościowszy post nr 6
    kam94
    Poziom 2  
    zstubn napisał:
    No to świetnie bo ja byłem i jestem przygotowywany do prac na sprzęcie. Nikt nie poruszał u mnie żadnych sprawozdań itp.

No to widzę że nie tylko w mojej szkole tak uczyli a jak wyszło to przykładowe zadanie to się obudzili że nie przygotowali nas do takiego typu zadań
    zstubn
    Poziom 11  
    Egzamin E06 był taki jaki powinien był egzamin PRAKTYCZNY. Jak doszli do wniosku, że szkoły nie mają pieniędzy na wyposażenie na egzamin to mogli przywrócić prace dyplomowe, a nie praktyczny na papierze.
    kam94
    Poziom 2  
    Swoją drogą przywrócenie prac dyplomowych było by najlepszym rozwiązaniem i wszystkim by to na dobre wyszło bo szkoły miały by więcej materiałów edukacyjnych (przynajmniej u mnie w szkole używają prac dyplomowych absolwentów do ćwiczeń), zdający w łatwiejszy sposób mogli by otrzymać dyplom a uczniowie szkół mieli by więcej materiałów do ćwiczeń.
    Takie przynajmniej jest moje zdanie w tym temacie.
    bodzio507
    Poziom 30  
    Ale E.6 jest egzaminem z wykonaniem.

Odnośnie prac dyplomowych to była tam jedna wada. A mianowicie nie było ich standaryzacji.
    I jeden zrobił innowacyjny projekt i dostał 5 a drugi przekopał dyrektorowi ogródek i dostał 4.
    pele2001
    Poziom 11  
    Panowie ktoś coś wie na temat egzaminu E.06 w czerwcu 2016???
    bodzio507
    Poziom 30  
    U mnie praktykę wszyscy zdali w styczniu. A na poprawkę teorii na wrzesień dopiero się załapią.
    pawlikos9977
    Poziom 10  
    witam.
    Czy wie ktoś co było na egzaminie technika elektronika E.06 2016