Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 55h6400 - Jak przepuścić sygnał video z TV na projektor.

jojosco 09 Sty 2015 16:53 921 6
  • #1 09 Sty 2015 16:53
    jojosco
    Poziom 7  

Witam . Posiadam tv Samsung 55h6400, Amplituner A/V Yamaha RX-A810 oraz Projektor Benq H1070. Jak w temacie mam dylemat, czy istnieje możliwość przesyłu obrazu odtwarzanego na tv(nie z dekodera czy innego urządzenia zewnętrznego) chodzi typowo o wbudowany odtwarzacz multimedialny w ten telewizor, lub aplikacje itp... Wszystko spięte jest poprzez Hdmi do Amplitunera. Posiadam również dongle Google chromecast. Może tu jest jakaś alternatywa. Dziękuję z góry. Pozdrawiam.

0 6
  • #2 09 Sty 2015 18:28
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

jojosco napisał:
    chodzi typowo o wbudowany odtwarzacz multimedialny w ten telewizor, lub aplikacje itp...

Tylko, że 99,99% podłączeń w tv to wejścia - więc jak wyprowadzić z niego sygnał i to jeszcze na projektor.

0
  • #3 09 Sty 2015 19:35
    jojosco
    Poziom 7  

To że są same wejścia to wie każdy, lecz być może istnieje alternatywa poprzez DLNA, Allshare itp... Być może ktoś kiedyś już próbował puścić sygnał do Amplitunera, bo dalej to już prosto hdmi out na projektor. Bądź tak jak napisałem wcześniej być może Google chromecast może pomóc. Sam tego nigdy nie robiłem, wiec pytam. Może komuś się udało.

0
  • #4 09 Sty 2015 20:22
    intenso
    Poziom 38  

Kolego a czemu chcesz cofać obraz z tv na projektor?To jest nie możliwe.
    Nie lepiej Ci podłączyć wszystkie urządzenia pod amplituner?Twoja Yamaszka ma dwa wyjścia Hdmi, jednym łączysz ja z tv a drugim z projektorem.

0
  • #5 09 Sty 2015 20:37
    jojosco
    Poziom 7  

Zgadza się posiada dwa wyjścia hdmi i tak jest również zrobione tv pod 1, a projektor pod 2 wyjście. Interesuje mnie tylko czy jest możliwość przepuszczenia obrazu z TV poprzez Amplituner do projektora? Tak jak napisałem w 1-szym poście chodzi o funkcje tv (odtwarzacz multimedialny, aplikacje itp..)

0
  • #6 09 Sty 2015 20:40
    intenso
    Poziom 38  

Nie ma kolego, Tv posiada same wejścia, jedyne wyjścia w tym tv Jack- na słuchawki i optyczne -do podania dźwięku do amplitunera.

Jeżeli chcesz mieć smarta i multimedia na projektorze, to kup najprostszy bluray samsunga do 200 zł i podepnij go pod amplituner, inaczej nie ma opcji.

1
  • #7 09 Sty 2015 21:11
    jojosco
    Poziom 7  

Ok. Dzięki bardzo. Pomyślę o tym.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo