Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan CY03A PN-2649A - Nie znika napis SECURE

szatz 09 Sty 2015 22:55 1653 0
  • #1 09 Sty 2015 22:55
    szatz
    Poziom 25  

Dostałem do naprawy radio jak w temacie - była wcześniej nieudana próba naprawy w innym miejscu.
    Oczywiście wiem że jest tam IMMO + COD. Nie wiem natomiast dlaczego pojawia się napis SECURE podobno w oryginalnie przypisanym sparowanym aucie (wtyczki sprawdziłem) - na stole poza autem to co innego. Dwukrotnie programowałem pamięć 93L46 różnymi wsadami ( jak mi się wydaje wyłączające IMMO) lecz wciąż mam SECURE na wyświetlaczu na stole i w aucie. Na próbę podstawiałem wsady z CY25A wydaje mi się że to to samo radio co CY03A bo oba mają ten sam model czyli : PN-2649N - proszę o informacją jeśli tu właśnie się mylę.
    Korzystałem w celu ustalenia przyczyny usterki z porady jak na tej stronie:

http://baldovica.ro/wordpress/?p=785

Zaraz po włączeniu radia zaczyna pracować zmieniacz (słychać jak sprawdza płyty) a na wyświetlaczu pojawia się napis WAIT. Po 1-2 min. zapala się SECURE. Nie pomogły wsady z CY25A z wyłączonym IMMO - dlaczego wciąż mam SECURE i radio nie pyta o kod ? Zostawiałem też radio włączone na 1-2 godz. - bez rezultatu.
    Załączam niby oryginalny wsad (z takim wsadem mi przyniesiono) z tego radia może ktoś coś zauważy i podpowie.

0 0