Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HIKVISION DS-7608NI-SE/P/8 - Uruchamianie kamer ip na rejestratorze HIKVISION DS

10 Sty 2015 00:45 3519 6
 • Poziom 12  
  Witam
  Zakupiłem 5 kamer IP SIGNAL HD-200 i do tego rejestrator HIKVISION DS-7608NI-SE/P/8 robię wszystko jak w instrukcji, lecz rejestrator nie łączy się z kamerą, ponieważ próbuję na razie na jednej, co mogę robić nie tak? Proszę o pomoc.
 • Poziom 18  
  Kolego skoro robisz według instrukcji i jest coś nie tak to może warto zwrócić się do sprzedawcy i dopytać czy testowali te kamery z rejestratorami Hika, podeślij instrukcje to będzie więcej coś podpowiedzieć.
 • Poziom 18  
  a skąd masz ścieżkę protokołu rtsp kamery? dostałeś od dystrybutora? bo ta ścieżka to tylko przykład. Czy sprzedawca potwierdził że to będzie działać? Dodaj kamery po protokole OnVif. Dodając po protokole RTSP masz mniejsze możliwość zarządzania kamerą.
 • Poziom 12  
  Skontaktowałem się ze sprzedawcą, ustawienia kamery to OnVif i trzeba ręcznie wpisać protokół 8999.
  Ale nie wiem co się jeszcze dzieje z kamerkami, bo czasami rejestrator nie widzi raz jednej raz drugiej i td. Dodam że cztery są zasilane z portów rejestratora, a jedna ma zasilanie swoje?
 • Poziom 26  
  Hmmm sprawdź jak obciążają sieć te kamery, spotkałem się kiedyś z kamerkami signala, które przy przetworniku 2Mpx, zajmowały pasmo 5Mpx :D Sprawdź MAC-adresy, być może mają identyczne i je wywala.
 • Poziom 12  
  Zmieniłem firmware na nowszy, zmniejszyłem rozdzielczość na niższą i wszystko działa dobrze, temat zamknięty.