Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wladimirec T25 - Jak zimny ciezko pali

kamil95972 10 Jan 2015 13:08 5787 6
    kamil95972
    Level 12  
    Witam Wladimirec miał robiono pompę i razem wtryski na stole było to sprawdzane ciągnik kreci ale dymku tak za dożo nie puszcza w komin. Z poczatku wcale nie widać. Jak już zapali to można gasić i już nawet wtedy bez odprężnika zapali. Mrozów teraz takich nie ma dużych rok temu w mróz nie powiem bo zakręcić trzeba było trochę ale zapalił a teraz trzeba z dwa razy lądować akumulator. Co zrobić może ktoś podpowie. Z góry dziękuje za podpowiedz.
    mtracz
    Level 29  
    Układ zapowietrzony.
    Filtry zmieniałeś?
    Kąt wtrysku ustawiony?
    Próbowałeś przepompować ręczną pompką przed odpaleniem?
    Podczas pompowania czuć opór na pompce?
    kamil95972
    Level 12  
    Filtry wymieniane były w lato paliwowe.
    Filtr powietrza jest wyczyszczony zalany nowy olej ale tych dwóch gąbek nie mam tych okrągłych nawet nie wiedziałem ze tam idą nie dawno się o nich dowiedziałem.
    Kąt wtrysku nie ustawiałem jak zakładałem pompę po regeneracji. Bo nie umiem tego robić.
    Pompko pompuje zawsze przed odpalaniem stawia opór ale po długim pompowaniu.
    mtracz
    Level 29  
    Cały układ niskiego ciśnienia do przejrzenia, zapowietrzony.
    Kąt wtrysku obowiązkowo do sprawdzenia - ustawienia.
    Samo sprawdzenie proste, trochę trzeba się nadłubać by go dobrze ustawić.
    Wkłady z gabki do filtra powietrza obowiązkowo do włożenia.
    arelektroda
    Level 22  
    Po montażu układu wtryskowego bezwzględnie trzeba ustawić kąt wtrysku. I jeszcze jedno czy olej smarny w silniku jest właściwy?
    kamil95972
    Level 12  
    Olej w silniku Turdus 15W40
    arelektroda
    Level 22  
    To pozostaje ustawienie właściwego kąta wtrysku. Może skorzystaj z pomocy zakładu, w którym regenerowałeś układ wtryskowy. Wg mnie to tylko dwa cylindry a z tego co pamiętam sposób ustawienia jest w instrukcji. Myślę, że po podpowiedzi z zakładu będziesz w stanie sam ustawić pompę. Ustawienie to jest niezbędne dla uzyskania mocy silnika oraz dla Twojej kieszeni.

Dodano po 6 [minuty]:

"Wladimirec T25 - Odpala i gaśnie" przeczytaj ten wątek. W poście #8 masz jak sprawdzić i ustawić kąt wtrysku. Powodzenia!