Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung M2022W - Odblokowanie drukarki - wieczny chip?

10 Sty 2015 13:57 11736 10
  • Poziom 9  
    Witam,
    Czy ktoś z kolegów na forum mógłby pomóc mi w odblokowaniu Drukarki Samsung M2022W? Chciałbym ją odblokować tak aby chip można było całkowicie wyjąć, tak jak było opisane to na forum w opisie odblokowania drukarki samsung ML-2165 - czy jest taka możliwość?

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    sara2003 napisał:
    Witam,
    Czy ktoś z kolegów na forum mógłby pomóc mi w odblokowaniu Drukarki Samsung M2022W? Chciałbym ją odblokować tak aby chip można było całkowicie wyjąć, tak jak było opisane to na forum w opisie odblokowania drukarki samsung ML-2165 - czy jest taka możliwość?

Pozdrawiam

Witam. Tak juz jest fix na dany model SL-M2022. Jest mozliwosc odblokowania.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13343490#13343490

pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Polecam wszystkim uzytkownika @ecoprint . Po przelewie szybko i sprawnie odblokowalismy drukarkę. Dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Cześć. Posiadam w/w drukarkę i chciałbym wgrać do niej oprogramowanie, które pozwoli mi na nielimitowaną ilość wydruków po dosypaniu tonera do starej kasety. Czy ktoś może podać mi źródło, skąd mogę ściągnąć oprogramowanie do mojej drukarki i krótki opis, jak się do tego zabrać?
  • Moderator
    3.1.16. Zabronione jest publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
    Scaliłem tematy.
  • Poziom 21  
    gemaro napisał:
    Cześć. Posiadam w/w drukarkę i chciałbym wgrać do niej oprogramowanie, które pozwoli mi na nielimitowaną ilość wydruków po dosypaniu tonera do starej kasety. Czy ktoś może podać mi źródło, skąd mogę ściągnąć oprogramowanie do mojej drukarki i krótki opis, jak się do tego zabrać?

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13343490#13343490
  • Poziom 12  
    Witam !

Panowie noszę się z zamiarem zakupu drukarki samsung M2022W ale mam parę nurtujących pytań i może ktoś obeznany w temacie mi to rozjaśni :

1. Czy jeżeli w drukarce jest najnowszy frimware to czy można wgrać fixa ? Czy trzeba jakoś szukać ( wybierać ) kupując w/w drukarkę , czy zwracać na coś szczególną uwagę , czy kupić obojętnie tylko by była m2022w ?
    2. Jak wygląda sprawa nabijania tonera ? Czy ten który jest w chwili zakupu można nabić po wyczerpaniu ?
    3. Co w przypadku uszkodzenia sprzętu na gwarancji ? Czy można cofnąć fixa ?
  • Moderator
    @hpek Scaliłem post z istniejącym wątkiem. Czytaj to, co wyżej.
  • Poziom 9  
    rys57 napisał:
    @hpek Scaliłem post z istniejącym wątkiem. Czytaj to, co wyżej.

Tyle, że użytkownik ecoprint oferuje odblokowanie tej drukarki za pieniądze a ja z zasady nie chcę płacić za cwaniactwo i chciałbym dokonać tego bez wydawania kasy.
    Ponawiam więc pytanie - czy jest ktoś w stanie podać jakiś link do generatora lub fixa do tej drukarki?
  • Poziom 9  
    Dołączam się do pytania. Użytkownik ecoprint woła za to nie małe pieniądze - 10$ w przypadku M2070
    Czy ktoś jest w stanie pokierować?
  • Poziom 9  
    Na allegro znalazłem tańszą ofertę bo za 37zł ale jak już pisałem wg. mnie to stanowczo za drogo.
    Ale jest jeszcze coś dziwnego - wydrukowałem sobie "Supplies Information" i w miejscu gdzie powinien widnieć CRUM jest napis "Please replace"...
    Co to oznacza?

...........
    Domyślam się, że Crum dotyczy tonera a nie drukarki.
    Czy więc wgranie nowego FIX'a przywiązuje mnie do danego tonera?