Witam. Zainstalowałem sobie zestawik bluetooth sygnowany przez VW, produkcji Bury. Cały zestaw działa poprawnie oprócz jednej bardzo istotnej rzeczy - bluetooth podłączony jest do fabrycznego radyjka skody Dance. Radio jest wyposażone w wejście przeznaczone do telefonu (czyli w momencie przyjścia połączenia bluetooth masuje przewód sterujacy do radia, wtedy radio przechodzi na wejście telefonicznie). Wszystko działa ok tylko dzwięk z telefonu w głośnikach radia jest koszmarnie cichy (maks podglośnienie we wszystkich możliwych miejscach i jest tak "ino ino - ledwo co"). Zacząłem szukać w specyfikacji radia i zestawu - okazuje się że zestaw bluetooth ma wyjście audio telefonu typu low output a wejście w radiu jest hi input - stąd problem - rozbieżność poziomów. Wymyśliłem że sprawę załatwi jakiś prosty wzmacniacz. I tutaj prośba - gdzie można coś takiego dopaść ? Szukałem na alle... i ogólnie w necie ale nic ciekawego nie widzę (nie chce jakiegoś wzmacniacza car audio o mocy pierdyliona watów i nie wiadomo jakich funkcjach) - zależy mi na najprostszym, maks kilku watowym wzmacniaczu mono zasilanym 12V o powiedzmy w miarę przyzwoitej jakości, małym gabarycie i nie kosmiczym zapotrzebowaniu na energię.
Chyba że macie koledzy jakiś inny pomysł na rozwiązanie problemu.
Szczerze powiem że wprawdzie lutowania się nie boję i kabelkologia nie jest mi obca ale mimo wszystko wolałbym taki przedwzmacniacz kupić gotowy.
Chyba że macie koledzy jakiś inny pomysł na rozwiązanie problemu.
Szczerze powiem że wprawdzie lutowania się nie boję i kabelkologia nie jest mi obca ale mimo wszystko wolałbym taki przedwzmacniacz kupić gotowy.