Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

skradziony telefon

Kylo111 11 May 2005 23:26 2364 11
    Kylo111
    Level 12  
    Witam wszystkoch mam takie pytanko czy da sie namiezyc skradziony telefon. Gdyz jakies dranie okradli moja siostr między innymi skradziono jej telefon. A ja chciałbym sie dowiedziec ktoz to dokonał sie tak chaniebnego czynu. Prosze wszystkich o pomoc i z góry dziekuje
    Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    ajek
    Level 15  
    Namierzyć napewno nie namierzysz jedynie co możesz zablokować im telefon,jeżeli Ci to przyniesie satysfakcje.Pozdrawiam
  • Helpful post
    COPIERNICK
    Level 16  
    Złoś ten fakt na policję i do operatora sieci.

Dobrze by było jakbyś posiadał numer IMEI tego telefonu.

Pozdrawiam
  • Helpful post
    DrJanusz
    Level 14  
    Namierzenie telefonu jest możłiwe ale nieopłacalne.
    Zablokować telefon możesz jeżeli masz wszystkie dokumenty i telefon został kupiony w abonamęcie.
  • Helpful post
    ftb
    Level 35  
    jesli czyn będzie zakwalifikowny odpowiednio(np rozbój,osoba napadnieta pobita itp) a masz IMEI to prokuratura może wydać polecenie operatorom sledzenie aparatu a co za tym idzie namierzenie go. Tak naprawdę to operatorzy (nie tylko) mają mozliwość nie tylko blokowania nr ale slrdzenia go,nagrywania rozmów i sms ale sa to operacje kosztowne.

ftb
  • Helpful post
    ajek
    Level 15  
    ftb dlatego też napisałem to w drugiej odpowiedzi normalne że jak policji zależy na śledzeniu gościa to go przez fona namierzą,ale nie uważam że Kylo111 pójdzie na policję i oni wiesz podejmą się działań nierealnych:namierzanie,śledzenie??Próbowałem w drugim poście dość realistycznie podejść do tego,wiec jak masz papiery to wyszukaj imej (jak nie znajdziesz w papierach to gdzieś pewno na pudełku będzie) idź z tymi papierami do operatora i zablokuj telefon.Powiedz że został skradziony.
  • Helpful post
    admoskal
    Level 12  
    Sprawa jest raczej przegrana - zazwyczaj zmieniają IMEI no i po krzyku
  • Helpful post
    dasko
    Level 20  
    Pewnie juz jest zmieniony IMEI i nie ma sensu sie zapedzac ale jak to jakis amator to warto zablokowac telefon zanim kogos naciagnie na niepotrzebne koszty a sam bedzie dalej kroil.
  • Helpful post
    ZOoRK
    Level 28  
    Jestem zdania ze zawsze zglaszac takie cos zeby zablkokowali IMEI poniewaz przy DCT4 juz nie jest taka prosta sprawa i nie byle serwis sobie z tym poradzi :)
  • Helpful post
    ajek
    Level 15  
    Zgłoś bo z tego co się orientuję to imej zmieniają dopiero jak im ktoś zablokuje bo wtedy za bardzo nie ma możliwości odpalenia tego telefonu,dopiero zaczynają pod tym wzgl.działać cokolwiek a tak to chwila i telefon ma nowego właściciela.
    Kylo111
    Level 12  
    Dzieki wszystkim Niestety zabardzo mnie niepocieszyliście ale takie sa realia :( Jeszcze raz dziękuje
    ajek
    Level 15  
    Czujesz się niepocieszony???Nie wiem liczyłeś na to że my Ci namierzymy tego fona teraz tutaj??????????.Pozdrawiam