Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie łożyska w pralce Whirlpool AWOE 8559 service 859200249010?

10 Sty 2015 21:38 1686 3
  • Poziom 2  
    Witam. Posiadam pralkę Whirlpool AWOE 8559 z numerem serwisowym 859200249010 i chcę wymienić w niej łożyska ponieważ zaczyna hałasować przy wirowaniu. Mógłbym ją rozkręcić i sprawdzić jakie są ale pralka jest mi potrzebna na okrągło. Więc proszę was o pomoc. Z góry dziękuje i proszę o wyrozumiałość.
  • Admin grupy AGD
    homer.77 napisał:
    Mógłbym ją rozkręcić i sprawdzić jakie są

I tak musisz rozcinać... :)
  • Poziom 2  
    I tak też zrobiłem. Po kilku praniach wszystko ok nic nie cieknie. Zbiornik ma bardzo cienką ściankę w miejscu sklejenia i nie ma możliwości skręcaniu go na śrubki w około tylko na dole udało mi się chwycić 4 śrubkami. I nie wiem czy długo mi to wytrzyma. I chyba zacznę rozglądać się za nową a tą sprezentuje komuś. Mam takie pytanie jaką pralkę kupić do 1500 zł z rozbieralnym zbiornikiem?
    Pozdrawiam!
  • Moderator AGD
    homer.77 napisał:
    Zbiornik ma bardzo cienką ściankę w miejscu sklejenia i nie ma możliwości skręcaniu go na śrubki w około tylko na dole udało mi się chwycić 4 śrubkami. I nie wiem czy długo mi to wytrzyma.

No naprawdę nie wiem jak Kolega to zrobił, wymieniałem sporo razy łożyska w tych pralkach i zero problemu.

Skręcona i sklejona na całym obwodzie.

PS. całkiem przyjemnie robi się te pralki :spoko: