Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI A4 B5 - A4 B5 1.6 Immobilizer

10 Sty 2015 22:41 3123 16
  • Poziom 2  
    Witam mam problem , otóż audi odpala i gasnie po 2 sekundach , miga immobilizer , pomaga reset klemą i auto odpala jednorazowo, co to moze być?
  • Poziom 43  
    ZObacz czy już sterownik nie był grzebany w srodku.
    Jeśli nie był to zajmij się pętlą immo/
  • Poziom 2  
    a jesli juz cos bylo robione ?
  • Poziom 15  
    najszybszą rzeczą sprawdź czy nie wypięła się kosteczka immo spod stacyjki
  • Poziom 2  
    ale jak by sie wypiełą to chyba by wgl nie odpalało nawet po resecie co nie ?

Jutro sprawdze troche roboty jest ale dam rade :P
  • Poziom 14  
    chodzi o styki przy pętli immo tam szukaj problemu
  • Poziom 22  
    Sprawdź przewody i kostke co idą od pętli do puchy immo.
  • Poziom 10  
    Standardową usterką w tych autach jest kostka przy "pętli" immo . Wystarczy poprawić styki.
  • Poziom 15  
    Zrób immo off w sterowniku silnika.
  • Poziom 3  
    Witam jak zrobić te wyłączenie w sterowniku tego immo? Bo ja mam taki problem ze z kluczyka jak zapalam to po dwóch sekundach gaśnie ale jak wezmę na zaciąg to zapali i działa do puki nie zgasze silnika i z tym mam problem nawet nie wiem od czego zacząć i czego szukac. A dodam do tego że kostki od immo nie mam bo ona była od piętą i tego w kluczyku z kodem też nie bylo. Dziękuję za pomoc
  • Poziom 43  
    Pablito1995 napisał:
    jak zapalam to po dwóch sekundach gaśnie ale jak wezmę na zaciąg to zapali i działa do puki nie zgasze silnika

To na pewno nie immpobilizer.

Jak się zachowuje kontrolka immobilizera po właczeniu zapłonu?
  • Poziom 3  
    U mnie się nie świeci ale powodem może być to że za licznikiem powinien być sterownik do immo a nie ma go a kabelek do stacyjki idzie
  • Poziom 43  
    SKoro nie ma modułu to i nie ma immo bo by w ogóle nie odpalił.. albo co gorsza jest gdzieś ukryty a zasilanie wzięte ze styku akcesoriów stacyjki.!!!!
  • Poziom 3  
    No teraz zgłupiałem ale jak by był immo to w kluczyku by był ten cip a nie było go od samego początku a zaczęło się tak dziać jak był odłączony akumulator na tydzień
  • Poziom 43  
    Pablito1995 napisał:
    No teraz zgłupiałem ale jak by był immo to w kluczyku by był ten cip a nie było

Nie musi być transponder w kluczyku, za to musi być w pętli anteny . A ona może być pod deską lub w pojemniku ecu.

Dodano po 57 [sekundy]:

ptysiek1995 napisał:
    miga immobilizer
    Pablito1995 napisał:
    U mnie się nie świeci

To zdecyduj się co ci miga a co nie świeci.
  • Poziom 3  
    Hmmm rozbiore i jeszcze po patrzę o co chodzi z tym autem bo to czarna magia
  • Poziom 3  
    panowie nie swieci mi sie zadna blokada zapłonu, ale zauwarzyem że jak załacze zapłon nie działa pompka tylko wtedy jak zacznie krecic silnikem ale problem nie znika jak na krótko pod łacze zapali i 2sekundy i gasnie