Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer XV-DV370 - podłączanie do PC

lukasanswer 10 Sty 2015 23:24 795 8
  • #1 10 Sty 2015 23:24
    lukasanswer
    Poziom 2  

Witam,
    posiadam kino domowe marki Pioneer XV-DV370. Z racji uszkodzenia przeze mnie moich starych głośników zmuszony zostałem podłączyć w/w kino domowe. Wszystko ładnie pięknie ustawione kolumny, subwoofer itd. podłączone wraz z zasilaniem. Ostatnim krokiem, który wydawałby się najprostszy było podłączenie amplitunera do PC za pomocą kabla HDMI. Na płycie głównej posiadam tylko 1 wejście HDMI ( model plyty to MSI Z77A-G43) + jeszcze jedno na karcie graficznej (Gigabyte Nvidia Geforce 770).
    System nic nie wykrywa. Posiadam Windows 7 64bitowego. Jakieś pomysły co może być nie tak?

0 8
  • Pomocny post
    #2 10 Sty 2015 23:28
    sosarek
    Poziom 43  

Podłącz pod kartę graficzną, w Panel Sterowania - Dźwięk zmień domyślne urządzenie odtwarzające na nVidia.

0
  • Pomocny post
    #4 10 Sty 2015 23:38
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

lukasanswer napisał:
    Niestety nie wykrywa nic.

A pod jaką grafikę to podłączyłeś?.
    Kabel audio z MB do karty graficznej podłączony?.

Link nie działa - popraw, zgodnie z regulaminem.

0
  • Pomocny post
    #5 10 Sty 2015 23:38
    sosarek
    Poziom 43  

Zamieść porządnie obrazki-od tego jest przycisk Dodaj obrazek.
    W amplitunerze wybrałeś odpowiednie źródło sygnału?

0
  • #7 10 Sty 2015 23:43
    lukasanswer
    Poziom 2  

Pioneer XV-DV370 - podłączanie do PC Pioneer XV-DV370 - podłączanie do PC Pioneer XV-DV370 - podłączanie do PC
    Wybaczcie ;).
    Co do źródła sygnału hmm... powiem tak, nie do końca wiem jak to ustawić. Na pilocie mam 4 opcje wybrania źródła
    DVD/CD
    FM/AM
    USB
    Line
    Gdy kino było podłączone do TV, działało na "źródle" Line 1 (jest jeszcze line 2 ale nie działało na tym). Tutaj mam tak samo ustawione Line 1.

0
  • Pomocny post
    #8 10 Sty 2015 23:47
    sosarek
    Poziom 43  

@lukasanswer Czy nie zauważyłeś że Twoje kino posiada WYJŚCIE sygnału a nie wejście przez port HDMI - i nie podłączysz w ten sposób komputera ?
    Możesz tylko podłączyć dźwięk z komputera za pomocą kabla stereo mini jack - chinch lub cyfrowo za pomocą kabla optycznego (jeśli zaopatrzysz się w odpowiedniego śledzia do płyty głównej)

0
  • #9 10 Sty 2015 23:58
    lukasanswer
    Poziom 2  

To by wiele wyjaśniało, moje poprzednie problemy. Dziękuje za pomoc, jakoś jutro postaram się to wszystko złożyć do kupy ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo