Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dzwonek bezprzewodowy z 3 odbiornikami i 2 nadajniki

11 Sty 2015 11:59 1986 2
 • Poziom 18  
  Witam

  Szukam jakiegoś dobrego dzwonka bezprzewodowego, który byłby odporny na wszelkie zakłócenia oraz spełniał następujące warunki:

  2 nadajniki do osobnych drzwi (przód i tył). Te dwa nadajniki mają włączać 3 odbiorniki, ale ważne jest, aby nadajnik z przodu wywoływał inny dźwięk i to samo tyczy się nadajnika z drzwi tylnych, aby dało się zaprogramować inny gong. Chodzi po prostu o to aby można było zidentyfikować czy ktoś dzwoni z tyłu czy z przodu.

  Znalazłem ciekawy układ z oferty AVT, ale nie jestem pewny czy to spełnia taką rolę (jest to dosyć dani zestaw i można dowolnie rozbudować). Jest to kit: AVT5374

  Chyba, że znacie jakieś konkretne gotowe rozwiązania, bo na rynku jest tego dużo a trudno coś wybrać.

  Dzięki wielkie
  Tomasz
 • Poziom 34  
  Kup trzy zestawy dzwonków bezprzewodowych np. DBC-14, DBB-14 (niedawno widziałem je w Biedronce - te z bateriami AC12), będziesz miał trzy odbiorniki i 6 nadajników kodowanych. Jak nie chcesz czystej chińszczyzny to kup chińszczyznę firmowaną przez Vellemana.
 • Poziom 39  
  I za pół roku przestaną działać...
  Albo chcesz dobrze , albo tanio.
  Jak bym kupił dwa piloty 3 odbiorniki np elmes + mały zasilacz od anten 12V+ obudowa + buzzer ( z dwoma sygnałami ciągły i przerywany) wszystko x3+ troche pracy.
  Piloty zaleznie od zasięgu/rodzaju ścian 100 lub 200m.