Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki w ciężarówce Mercedes-Benz Atego 1518

11 Jan 2015 13:38 1194 1
  • Level 1  
    Witam. Posiadam samochód cieżarowy marki Mercedes-Benz model Atego 1518. Problem tkwi w nie grających głośnikach, po podłączeniu radia w szoferce do kostek radio świeci, wyszukuje stacje wszystko ładnie pięknie tylko nie grają głośniki stwierdziłem iż mogą być uszkodzone więc podłączyłem bezpośrednio do kabli wychodzących z radia kolumienkę aby to sprawdzić lecz również cisza wywnioskowałem iż problem może być po stronie instalacji w kabinie więc podłączyłem radio bezpośrednio do akumulatora lecz problem jest dalej ten sam radio świeci szuka stacji ale głośniki nie wydaja dźwięku, po oderwaniu kabla czy to od masy czy od plusa głośnik w momęcie samego odłączenia odzywa się. Dodam iż podłączałem radio z podpietą kolumna do osobówki i tam wszystko ładnie pięknie gra jak również podłączałem w osobówce również bezpośrednio do akumulatora i też gra nie wiem o co chodzi w osobówce wszystko działa zaś w cieżarówce cisza w głośnikach prosze o pomoć.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 17  
    A radyjko jest 12/24V ? Bo może tutaj jest trop?