Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Texa PolandTexa Poland
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Premium 450 Dxi - Kody błędów

11 Jan 2015 13:52 9531 9
  • Level 9  
    Witam :) Mam problem z odczytaniem błędów z Renault Premium 450 Dxi.
    Są to :
    MID 136 SID 7 FMI 14
    MID 136 PSID 30 FMI 1
    MID 140 PPID 20 FMI 0

TEXA z programem Autodata nie potrafił mi dokładnie wskazać przyczyny tych błędów, jedynie co zasugerował sprawdzanie wszystkich podzespołów EBS-u.
    Proszę o pomoc i bardzo dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi.
    Pozdrawiam
  • Texa PolandTexa Poland
  • Helpful post
    User removed account  
  • Texa PolandTexa Poland
  • Level 10  
    Witam,
    czy ktoś może opisać mi następujące kody:
    mid 140 psid 214 fmi 9
    mid 140 psid 214 fmi 12
    dodatkowo wyświetlacz cały czas mruga
    dziękuje z góry i pozdrawiam.
  • Level 23  
    Z tego co kojarzę jest to problem z modułem BBM lub komunikacją między nim a wyświetlaczem.
  • Level 10  
    Witam podepnę się pod temat potrzebuje rozszyfrować błąd o nazwie "sensor defect" z ikonką zegarów, w komputerze błąd znajduję w "IC" MID:140 PID:171 FMI:5 OCCURENCE:15. Ciężarówka to również renault premium dxi 380 2006r. Po wyświetleniu błędu nic nadzwyczajnego się nie dzieję normalnie odpala test zegarów jest pomyślny nie mam pojęcia co jest grane. Z góry dziękuje za odpowiedz.
  • Level 14  
    Witaj chodzi o czujnik temperatury zewnętrznej lub jego okablowanie czujnik znajduje się w prawym lusterku
    pozdr
  • Level 10  
    Dziękuje za trafną odpowiedz, okazało się że ułamał się przewód niedaleko bezpieczników zaraz przy kostce. Szybki demontaż plastików od strony pasażera i po usterce.
  • Level 10  
    Witam,
    może ktoś pomoże, co może stać za usterką MID185 PSID22 FMI0, w trakcie jazdy ucieka powietrze z układu, dopiero po zatrzymaniu i zresetowaniu zapłonu można nabić ciśnienie.
    Pozdrawiam
  • User removed account  
  • Level 10  
    Witam,
    będę wdzięczny za udzielenie mi pomocy :)
    kod MID 128 SID 32 FMI 7
    problem polega na tym że auto traci moc, wymieniłem elektrozawór hamulca górskiego jednak nie pomogło :(
    Pozdrawiam.