Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Manta na RK3168 - symbol leżącego robota z czerwonym wykrzyknikiem

11 Sty 2015 14:06 3882 2
  • Poziom 25  
    Witam,

Problem wygląda następująco - po włączeniu tablet wyświetla logo po czym ikonę leżącego zielonego robota z czerwonym wykrzyknikiem.

Zainstalowanie pełnego fw. poprzez Rockchip bath nic nie daje po za tym iż przy pierwszym uruchomieniu tablet formatuje partycje - po resecie - leżący robot.

Wrzuciłem również bootloader ściągnięty dla mojego typu procesora (RK3168) za pomocą Android Tool MarsBoard - również bez zmian.

Wrzucałem samo recorvery.img wyciągnięte z org. pliku fw - również bez zmian.

Finalnie wrzuciłem fw od innego tabletu opartego na tym samym procesorze - w moim przypadku był to Cube U25GT - po za obrazem niemieszczącym się na ekranie (inna rozdzielczość?) i Chińskim logiem również bez zmian.

Aktualnie wyczerpały mi się możliwości. Prosze o jakiekolwiek sugestie. Może wspólnie coś wymyślimy. Jeśli uda się rozwiązać problem - na pewno się odwdzięczę.

Zaczynam tracić wiarę iż problem leży w sofcie a winę ponosi uszkodzona MB

Pozdrawiam

--------------------------------------------------------------------------

Podmieniłem pamięć flash - z bliźniaczego modelu z takim samym procesorem - również bez zmian ten sam obrazek..

Nikt na prawde nie ma żadnego pomysłu?

Tablet Manta na RK3168 - symbol leżącego robota z czerwonym wykrzyknikiem
  • Poziom 39  
    Zidentyfikuj ten tablet manta udostępnia ROMy kwestia rozpoznania modelu to nie czasem MID714 800x480 lub MID706S 1024x600