Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję samego stojanu do rozrusznika Valeo

gg55 12 May 2005 03:07 1496 5
    gg55
    Level 12  
    witam
    Poszukuję samego stojanu do rozrusznika Valeo DR6RA lub magnesów
    może ktoś ma namiary gdzie taki można kupić lub tanio zregenerować

Dodano po 38 [sekundy]:

lub kontakt
    gg55(malpa)wp.pl
    mczapski
    Level 39  
    Oj chyba coś namieszałeś. Po pierwsze to raczej wiadomo,że częsci do samochdów to szroty lub giełdy. Po drugie części do rozrusznika to tam gdzie je naprawiają. Po trzecie to nie wiem w jakim rozruszniku są magnesy stałe. Moim zdaniem rozrusznik z magnesami stałymi nie zapewniłby koniecznej charakterystyki momentu. A może jednak szukasz czegoś innego?
    A to przepraszam. Nigdy nie trafiłem na taki przypadek.
    Mieczysław
    Level 21  
    Witam.
    Rozrusznik z magnesami stałymi na stojanie można spotkać np. w audi 80 wyprodukowanym prawie 20 lat temu.Takie rozwiazanie stosowane jest coraz cząściej w innych markach.
    Pozdrawiam
    gg55
    Level 12  
    No to żeście mi doradzili to co znaczy że mam w kilku letnim autku rozrusznik z audi z przed dwudziest lat?
    To VALEO i w środku w stojanie są 4 magnesy zamiast uzwojenia!

Dodano po 3 [minuty]:

ps. właśnie odezwał się do mnie gość i dał namiary gdzie można kupić same magnesy lub stojany i wiele innych części silników, rozruszników alternatorów
    nie trzeba od razu wymieniać całości
    Mieczysław
    Level 21  
    Kolego gg55, w moim poscie nie chodziło mi o to, gdzie możesz znaleźć stojan rozrusznika z magnesami, lecz uświadomienie Koledze mczapski,że takie rozruszniki są stosowane przynajmniej juz od dwudziestu lat.
    Swoją drogą jeżeli posiadasz wiedzę, gdzie można nabyć takie stojany ( i za ilę) lub magnesy, to może podzieliłbys się wiedzą?
    Myslę,że z takich magnesów możnaby było zrobic niezłą pradniczkę do minielektrowni wiatrowej.
    Pozdrawiam
    gg55
    Level 12  
    Przepraszam Mieczysława
    Firma nazywa się Bendiks i miesci się w Krakowie
    oto i adres
    www.bendiks.krakow.pl
    nie wiem czy mają coś do prądniczek wiatrowych ale do samochodów na pewno
    pozdrawiam