Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P12 1,9 DCI 2003 rok

12 Sty 2015 17:50 1827 9
  • Poziom 7  
    Witam wszystkich poraź pierwszy pisze post. Mam problem z autem narzeczonej.Mamy plusowe temperatury powyżej 5 stopni Celsiusza, autko nie chce zapalić dopóki niedodma mu 1000 obrotów, obroty muszę trzymać aż autko się nie rozgrzeje, inaczej się dusi i gaśnie.W czasie jazdy jak zejdzie przy zmianie biegów poniżej 1000 obrotów potrafi zgasnąć trzeba trzymać nogę na gazie i odpalać. Tak po godzince jazdy zaczyna wracać do formy ale i tak raz na jakiś czas gaśnie mniej sporadycznie aczkolwiek się powtarza schemat. Byliśmy u mechanika podpoił pod komputer i żadnych błędów nie pokazywał. Półtora miesiąca temu u innego mechanika zmieniałem olej uszczelkę od miski olejowej filtr olejowy i paliwowy zlałem stary olej i dałem castro diesel EDGE 5 w 40.Jest wiele podejrzeń mechanik doradził poszukać na internecie może ktoś z Państwa spotkał się z podobnym problemem i chciał by się nim podzielić.Z góry dziękuje i pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Zmień mechanika na innego, co nie będzie ograniczony tylko do szczytania błędów.
    Nikt,Ci tutaj nie będzie wróżyć, bez jakiejkolwiek diagnostyki.
  • Poziom 7  
    Tylko dookoła mam kilku mechaników i mnie odesłali do tego.

Dodano po 1 [minuty]:

dlatego pytam się grzecznie czy możne ktoś miał podobny problem. Żeby wykluczyć niepotrzebne wydatki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    możne ktoś doradzi gdzie znajdę mechanika dobrego w okolicach Mieszkowic Chojny Debna zachodniopomorskie.Z komputerem do silnika 1,9 DCI jak w lagunie
  • Poziom 27  
    Czujnik temperatury płynu na termostacie sprawdź.
  • Poziom 7  
    Jak ktos mial podobny problem to poprosze o podpowiedzi
  • Poziom 31  
    Do podejrzenia temp. płynu- jak wyżej ,oraz temp. powietrza zasysanego.
  • Poziom 7  
    Witam problem sie rozwiazal czujnik polozenia , obrotow walu silnika.

Dodano po 58 [sekundy]:

Dokladnie wtyczka sie polamala