Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

beko wmb71442 hydrostat? - czy to hydrostat?

kawasaki636 12 Sty 2015 20:39 1173 4
  • #1 12 Sty 2015 20:39
    kawasaki636
    Poziom 2  

Witam kilka dni temu pod koniec prania pralka stanela i pokazal mi sie przekreslony kran(brak wody), wczesniej bez zadnych problemow. Po ponownym ustawienu programu pralka juz nawet nie nabrala wody tylko zamoczyla ciuchy i program dalej trwa, az do plukania i dalej ten sam problem. Program staje brak wody i koniec. Sprawdzilem przewody drzwi i filtry same podstawy WSZYSTKO GRA. Wyczytalem na forum, aby lekko dmuchnac w hydrostat i tez tak zrobilerm. Teraz problem jest taki, ze woda leje sie do pelna przez rozpoczeciem programu, a silnik nawet nie drgnie. Pralka roczna Beko WMB 71442. Wyjalem hydrostat i sa na nim slady markera w 4 miejscach. Prosze o rade i za wszystkie z gory dziekuje.

0 4
  • #3 13 Sty 2015 17:46
    kawasaki636
    Poziom 2  

Witam wężyk drożny jest na pewno. Aktualnie mieszkam w Anglii, a tu nie ma takiego hydrostatu i muszę sprowadzić z Polski co zajmie mi najmniej kilka dni. Może ktoś ma jakieś inne sugestie? może programator? bo nie wiem czy nie kupić drugiej takiej samej pralki, a tej zostawić na części? (bez pralki jak bez ręki niestety).

0
  • #4 16 Sty 2015 21:21
    kawasaki636
    Poziom 2  

hydro zamowione w poniedzialek powinno byc. Dam znac co bylo jesli nie to nowa pralka... Dziekuje Panie Slawku za zainteresowanie moim przypadkiem pozdrawiam

0
  • #5 23 Sty 2015 21:09
    kawasaki636
    Poziom 2  

To nie byl hydro kupilem nowa pralke

0